GRY
 
 

Szukasz najlepszej pieluszki dla dziecka? Zgłoś się po bezpłatną pieluszkę Pampers Active Baby-Dry i przetestuj ją

Pieluszka przez pierwsze kilka miesięcy życia dziecka jest dla niego jak druga skóra. Dlatego zanim zdecydujesz się na kupno jakiejś konkretnej, warto ją przetestować. Zgłoś się i odbierz bezpłatną pieluszkę do testów od Pampers.

Pampers
fot. materiały prasowe

Wchodzisz do sklepu na dział dziecięcy, a tam przed tobą rozciągają się sięgające sufitu półki z pieluszkami, całe mnóstwo przeróżnych pieluszek – cienkie i te nieco grubsze, z falbankami i bez, na rzepy i na klejone zapięcia, w kwiatki, groszki, misie i słoneczka. Jak spośród nich wybrać tę najlepszą pieluszkę dla dziecka? Najlepiej wcześniej ją przetestować. Pampers daje ci taką możliwość. Wejdź na www.pampers.pl i zgłoś się po odbiór darmowej pieluszki Active Baby-Dry, a potem przetestuj ją jak w prawdziwym laboratorium.

Jak przetestować pieluszkę krok po kroku?

 1. Przygotuj pieluszki Pampers Active Baby-Dry, wodę, butelkę, nożyczki.
 2. Odmierz butelką 150 ml wody i wylej na środek pieluszki.
 3. Chwyć pieluszkę za oba brzegi i energicznie nią potrząśnij.
 4. Rozprostuj pieluszkę i dotknij jej wierzchniej warstwy. Jest sucha jakby była nieużywana, prawda? A gdzie się podziało siusiu?
 5. Przetnij pieluszkę i zobacz, jak kanaliki wchłonęły całą wilgoć.

Pampers Active Baby-Dry = sucha pupa aż do 12 godzin

Pieluszki Pampers Active Baby-Dry sprawią, że pupa twojego dziecka będzie sucha aż do 12 godzin. W czym tkwi sekret pieluszek Pampers? Przede wszystkim w innowacyjnej technologii zastosowanej w ich projektowaniu i produkcji. W każdej pieluszce Pampers Active Baby-Dry znajdziesz:

 • chłonne kanaliki, które pozwalają równomiernie rozprowadzać wilgoć w pieluszce.
 • chłonne mikroperełki znajdujące się w warstwie wewnętrznej z mikroperełkami, aby wchłaniać i zamykać wilgoć wewnątrz pieluszki nawet do 12 godzin.
 • warstwy Fast Dry, które wchłaniają wilgoć i utrzymują ją z dala od skóry dziecka.
 • miękką górną warstwę, dzięki której będziesz miała pewność, że na skórze maluszka nie pojawią się żadne podrażnienia.
 • oddychające materiały, które zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza wokół skóry dziecka.
 • elastyczne boczki, dzięki którym pieluszka idealnie dopasowuje się do skóry dziecka i chroni przed przeciekaniem przez całą noc.
Doładuj
Przeładuj