GRY
 
 

Nie lubisz sprzątać? Pozwól się wyręczyć!

Za pewne nie jesteś wyjątkiem i odkurzanie nie należy do twoich ulubionych czynności. Jednak chcąc mieszkać w czystym i zadbanym miejscu, dobrze wiesz, że odkurzyć dom trzeba. Ale wcale nie musisz robić tego ty! Pozwól się wyręczyć odkurzaczom automatycznym!

odkurzacz philips
fot. materiały prasowe
Philips SmartPro Active to odkurzacz automatyczny, czyli robot czyszczący podłogi za ciebie. Dzięki systemowi Smart Detection, czyli połączeniu inteligentnych chipów, odkurzacz wybiera najlepszą strategię, aby dokładnie wyczyścić dom.

Perfekcyjne odkurzanie

Nowe odkurzacze automatyczne Philips SmartPro FC8810 i FC8820 są wyposażone w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów: do 22 czujników, żyroskopu i akcelerometru, dzięki którym urządzenie skutecznie sprząta samodzielnie. Odkurzacze automatyczne poznają otoczenie i wybierają optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Uwierz – naprawdę zrobi to równie dobrze jak ty! Odkurzacze roboty firmy Philips są wyposażone w 6 czujników podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy lub przewody, aby urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi.


Co ważne, w razie konieczności wracają do stacji dokującej, gdy akumulator odkurzacza automatycznego jest prawie wyczerpany. Wtedy odkurzacz automatycznie wraca, aby się naładować i przygotować się do następnego sprzątania. Odkurzacze automatyczne Philips są wyposażone w wydajny akumulator litowo-jonowy, który ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej niż standardowe akumulatory. Philips SmartPro Active pracuje nawet przez 120 min.
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Nowe technologie w twoim domu

Sprzątanie z robotami czyszczącymi zapewnia doskonałe efekty. Po pierwsze, odkurzacze automatyczne wykrywają najbrudniejsze miejsca, aby lepiej je wyczyścić. Po drugie, są niezwykle skuteczne dzięki zastosowanym technologiom, jak 3-stopniowy system czyszczenia z funkcją wycierania na sucho. Najpierw dwie długie szczotki zgarniają kurz i brud na drogę przemieszczania się odkurzacza automatycznego. Następnie  otwór wlotowy zbiera kurz i brud dzięki silnikowi o mocy 14,8 V. Na końcu dodatkowa nakładka do wycierania na sucho, optymalizuje czyszczenie, zbierając z podłogi nawet najdrobniejszy kurz. Dodatkowo odkurzacz dopasowuje się do nierównej powierzchni podłóg, i dostępne są 4 tryby poruszania się odkurzacza w celu lepszego czyszczenia różnych miejsc. Model FC8820 posiada również na wyposażeniu wirtualną ściana, która zapobiega przedostaniu się odkurzacza poza granice sprzątanego obszaru.

 

Oczywiście nie musisz mieć odkurzacza cały czas na oku – dostępny jest pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z większej odległości. Co więcej, nowe odkurzacze automatyczne oferują funkcję planowania tygodniowego, która umożliwia zaplanowanie sprzątania na cały tydzień. W dodatku można ustawić inny czas na każdy dzień. Odkurzacz automatyczny uruchomi się nawet wtedy, gdy nie ma cię w domu!
 
Przekonaj się sama, o ile wygodniejsze i łatwiejsze jest codzienne odkurzanie dzięki automatycznym odkurzaczom Philips SmartPro.

Ocena (4 oceny)

5.3
Doładuj
Przeładuj