GRY
 
 

"Odwiedziła mnie Żyrafa"

9.10.2011r., godz 12.00 Pewnego dnia do warszawskiego mieszkania zapukała żyrafa. Taka zwyczajna: długa szyja, cztery nogi, łatki i kopytka.

wydarzenia, Kawiarnia plac zabaw
fot. Wydawnictwo Dwie Siostry
W najbliższą Zaczytaną Niedzielę posłuchamy książeczki "Odwiedziła mnie Żyrafa", wydawnictwa DWIE SIOSTRY.
Właściciel z szerokim uśmiechem wpuścił ją do środka i najuprzejmiej w świecie zaproponował gościnę. Prysznic? Z rozkoszą! Herbatka? Owszem, ale najlepiej w porcelanie. Przekąska? A jakże, byle długa i smukła. Wszak trzeba dbać o linię!

Podczas lektury dzieci odkryją, jak można naturalnie i bez uprzedzeń spotkać innego, zaakceptować go takim, jakim jest. Zrozumieją, że to nic złego różnić się od siebie, że można śmiało podać rękę i zaprzyjaźnić się z kimś, kto nosi okulary, ma inny kolor skóry, czy po prostu lubi tylko lody o smaku czerwonej pomarańczy i żadnych innych! Rodzice natomiast będą płakać ze śmiechu, bo w cudny sposób absurdalna fabuła tej książki jest nie do podrobienia. Wartkie dialogi, fantastyczne, barwne ilustracje w starym stylu, nienachalny dydaktyzm, wszystko to gwarantuje dobrą i mądrą zabawę dla małych i dużych.
czas trwania: 30-45 min
wstęp wolny

Kawiarnia Plac Zabaw
ul. Jeżewskiego
(na terenie klubu tenisowego Tie Break)
Warszawa Kabaty
tel. 602 308 503
kawiarnia@plac-zabaw.waw.pl

więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj