Chrzest księcia Louisa - oficjalne zdjęcie
fot. Instagram/kensingtonroyal

Oficjalna sesja zdjęciowa po chrzcie księcia Louisa. To bardzo wesoły maluch!

...a George i Charlotte jak zwykle przesłodcy! Pałac Kensington opublikował zdjęcia na swoim profilu na instagramie.
Milena Oszczepalińska
Chrzest księcia Louisa - oficjalne zdjęcie
fot. Instagram/kensingtonroyal
Zgodnie z tradycją brytyjskiej rodziny królewskiej po chrzcie kolejnego członka wszyscy razem pozują do wspólnej fotografii. Ostatnia taka uroczystość miała miejsce 9 lipca za sprawą księcia Louisa, który przyszedł na świat 23 kwietnia tego roku. Pałac Kensington opublikował na swoim profilu na instagramie kilka fotografii z oficjalnej sesji po chrzcie najmłodszego dziecka Kate i Williama. Brakuje na niej tylko jednej osoby – królowej Elżbiety. Dlaczego prababcia nie mogła uczestniczyć w tak ważnym dniu swojego trzeciego prawnuka?

Prawie cała rodzina królewska na zdjęciu z okazji chrztu księcia Louisa

Kilka dni temu pisałyśmy o tym, że chrzest księcia Louisa odbył się w kościele Chapel Royal w Pałacu Św. Jakuba. Na uroczystości pojawili się wszyscy bliscy księcia z wyjątkiem prababci i jej męża. Teraz wiadomo już, że królowa Elżbieta nie mogła przybyć na chrzest, ponieważ przygotowywała się do spotkania z amerykańskim prezydentem Donaldem Trumpem. Książę Filip z kolei wycofał się z pełnienia dotychczasowych obowiązków i postanowił ograniczyć oficjalne wystąpienia. W związku z tym oficjalne zdjęcie brytyjskiej rodziny królewskiej wraz ze świeżo ochrzczonym księciem Louisem przedstawia wszystkich jej członków z wyjątkiem królowej Elżbiety i jej małżonka.

Pałac Kensington udostępnił też fotografię rodziny królewskiej wraz z rodziną księżnej Kate – jej rodzicami i siostrą z mężem oraz przeurocze zdjęcie księżnej Kate, księcia Williama i ich trójki dzieci. Charlotte i George mają słodkie minki, ale wydaje się, jakby mieli ochotę coś nabroić. Kate natomiast wygląda na bardzo szczęśliwą, wystarczy spojrzeć, jaka jest wpatrzona w swoje najmłodsze dziecko.


Książę Louis na pewno daje bliskim wiele radości. Ten niespełna 3-miesięczny niemowlak już szeroko się uśmiecha. A swoją drogą, widzicie już, do kogo jest podobny? :)


Źródło: instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce!
Zobacz, jak wyglądały dzieci pary książęcej podczas wizyty w naszym kraju. I dlaczego oczy świata skupiają się na tych maluchach?
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy