GRY
 
 

Mamy to prawdziwe bohaterki. Zobaczcie, co ta kobieta zrobiła dla córki!

Pomogła swojej córce po operacji mózgu w sposób, któremu żaden lekarz nie mógłby dorównać. Prawdziwie oddana i heroiczna mama – jesteśmy pod wrażeniem!

Mama wspiera chorą córkę
fot. kadr z Facebook / Love What Matters
Mamy dla swoich dzieci mogłyby poświęcić wszystko. Czujemy w sercach ból naszych córek, łzy naszych synów są dla nas większym ciężarem niż dla nich samych. Mogłybyśmy przenosić góry, jeśli to mogłoby ulżyć w cierpieniu naszych dzieci. Matki to najbardziej empatyczni i najsilniejsi ludzie na świecie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie inaczej było w przypadku tej kobiety.

Kiedy Faith obudziła się po operacji usunięcia guza mózgu, była bardzo nieszczęśliwa, kiedy odkryła, że ogolono jej część włosów. Jej mama, Jamie Dawn Beckstead, postanowiła pomóc córce, okazując jej wsparcie w prawdziwie słodki sposób. Gdy ktoś zastąpił ją przy szpitalnym łóżku córki, kobieta poszła do fryzjera i wróciła z fryzurą taką samą jak Faith!Czasem nie trzeba wielkich czynów, by miały monumentalne znaczenie. Sądząc po uśmiechu Faith na zdjęciu zamieszczonym na facebookowym profilu "Love What Matters", można przypuszczać, że ten gest uczynił Faith silniejszą i szczęśliwszą. Mama Faith, z mądrością dostępną tylko rodzicom, wiedziała, że może zrobić dla swojej córki coś, co pomoże jej dzielniej znieść rekonwalescencję po operacji.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Najlepsze memy o tacie na Dzień Ojca 2017 [WIDEO]
Zebraliśmy na filmie najlepsze memy i cytaty o tacie. Zobacz, które cię wzruszają najbardziej, a które uważasz za najbardziej trafione.
Doładuj
Przeładuj