GRY
 
 

Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych Filmów Animowanych

12-13 czerwca 2012r., Centrum Sztuki Dziecka zaprasza serdecznie na projekcje filmów animowanych nadesłanych na Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych Filmów Animowanych Halo Echo!

centrum sztuki dziecka
Po trwającej godzinę projekcji dzieci będą mogły poznać ciekawostki o ruchomych obrazach i wziąć udział w krótkim warsztacie. Udział w imprezie i warsztatach jest bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejszą rezerwację miejsc. Do udziału w projekcjach i warsztatach zachęcamy również zorganizowane grupy szkolne.
 
Grono twórców, związanych ze środowiskami dzieci tworzących filmy i entuzjastów tej twórczości, podjęło inicjatywę powołania ogólnopolskiego FORUM prezentacji dziecięcej twórczości filmowej. I tak powstał Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych Filmów Animowanych Halo Echo. Pierwsza i główna edycja Przeglądu odbędzie się we Wrocławiu w pierwszych dniach czerwca. Ze wszystkich nadesłanych filmów zostaną wyłonione najpiękniejsze i zaprezentowane w kilku polskich miastach, w tym między innymi w Poznaniu. Na Przegląd nadesłanych zostało ponad 100 filmów! To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć twórczość dzieci, zobaczyć jak ożywają stworzone przez nie obrazy, poznać historie, które opowiadają!
 
12.06.2012 (wtorek)
godz. 9.00-11.00 i 12.00-14.00
Sala Pod Zegarem / Centrum Kultury ZAMEK, II piętro
 
13.06.2012 (środa)
godz. 9.00-11.00 i 12.00-14.00
Sala Pod Zegarem / Centrum Kultury ZAMEK, II piętro
 
Wstęp bezpłatny, prosimy o przesyłanie rezerwacji miejsc na podany poniżej adres mailowy.
 
Informacje i zgłoszenia:
Agnieszka Krajewska
Centrum Sztuki Dziecka
akrajewska@csdpoznan.pl
61-64-64-478
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj