Modne ogrodniczki dla dzieci
fot. Instagram/pati_soltysik

Stylowe ogrodniczki dla dzieci nie muszą być drogie. Uwielbiamy je!

Jeśli twoja pociecha nie ma jeszcze żadnej pary jeansowych ogrodniczek, radzimy to zmienić. Są nie tylko bardzo praktyczne, lecz także super wyglądają. Gwiazdy dobrze o tym wiedzą!
Milena Oszczepalińska
Modne ogrodniczki dla dzieci
fot. Instagram/pati_soltysik
Na jednym z ostatnich zdjęć, jakim pochwaliła się Patrycja Sołtysik, żona Andrzeja Sołtysika, ich 3-letni syn Staś ma na sobie jeansowe ogrodniczki. To zdjęcie zainspirowało nas do podzielenia się z wami opinią na temat tego typu spodni dla dzieci i przekonania was o tym, jak bardzo praktycznie jest mieć podobny model w szafie własnego dziecka. Szczerze przyznajemy, uwielbiamy zakładać naszym maluchom ogrodniczki. I co najważniejsze, one też je kochają. Dlaczego?

Ogrodniczki są bardzo stylowe

Mamy przedszkolaków dobrze wiedzą, co to znaczy zabiegany poranek, kiedy na nic nie ma czasu i wychodzi się z domu na ostatnią chwilę, licząc na to, że jednak uda się uniknąć spóźnienia. Dosyć trudnym momentem jest ubieranie się malucha. Gdy ma się kilka lat, osobistą tragedią może być chociażby zły kolor koszulki, jaką każe założyć mama. Musisz więc dwoić się i troić, przeszukując szafę, by jednocześnie zadowolić dziecko (i sprawić, że w ogóle zechce się ubrać) i mieć poczucie, że dany zestaw choć w minimalnym stopniu do siebie pasuje.

Z ogrodniczkami nie ma tego problemu – można skompletować je z praktycznie każdym t-shirtem, każdą koszulką, bluzą i zawsze taki zestaw będzie wyglądał dobrze. W dodatku spodnie typu ogrodniczki od kilku sezonów są bardzo modne (nie tylko dla dzieci).
  [content:0_25812,2_1333,0_20151,1_4359:undefined]
Redakcja poleca: Jesienna kolekcja ubranek Kids on The Moon
Zobacz propozycje projektantek Kids on The Moon na jesień 2013.

Dzieci cenią je za wygodę!

Ubranko może być najpiękniejsze, ale jeśli będzie krępowało ruchy aktywnego malucha, nie będzie chciało go zakładać. Ogrodniczki są luźne, nie mają ciasnych gumek, nie są sztywne, dlatego z pewnością staną się jednymi z ulubionych spodni twojej pociechy.

Ogrodniczki najlepiej sprawdzają się w praktyce

Póki co ciepłe promienie słońca wciąż miło nas otulają, ale nie ma co ukrywać, że wraz z nastaniem jesieni dni będą coraz chłodniejsze, bardziej wietrzne, a niewłaściwie ubrane dzieci zaczną się przeziębiać. Bo nawet jeśli w domu przypilnujesz,  żeby malec miał zakryte plecy i koszulkę wpuszczoną w spodnie, to za chwilę podczas zabawy na placu zabaw z pewnością bluzka się podwinie, a wiatr będzie smagał gołe plecy. Dlatego tak bardzo kochamy ogrodniczki – dzięki nim dziecku będzie ciepło i będzie dobrze chronione przed wiatrem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik)


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy