GRY
 
 

Ogrody nocą - warsztaty plastyczne

7.09.2012r., godz.18:00 Po wernisażu wystawy ,,Ogrody nocą’’- malarstwa Gabrieli Mierzejewskiej Kalimba zaprasza na niezwykłe warsztaty plastyczne dla dzieci.

kalimba
Jak oglądać ogród nocą?
Najpierw trzeba zamknąć oczy! Trzeba przyzwyczaić się do zmroku - do świata bez słonecznego światła. Tylko wtedy odkryjemy czar ,,ogrodów nocą”. Musimy zapomnieć, o tym wszystkim, co przeżyliśmy tego dnia. Musimy pomyśleć sobie: ,,wchodzę w zaczarowaną krainę pełną tajemniczych zapachów i wyciszonych kolorów. Nie będzie tu jaskrawych czerwieni i oślepiających żółci. Nie będzie energetycznych zieleni i błękitów’’. Zagłębimy się w świat szarości, rozpinający się od głębokiej czerni do bieli. W świat równie bogaty w doznania jak tęcza na niebie! Dziś niepowtarzalna okazja! Możemy porównać nasze wizje ,,ogrodów nocą,, z dziełami malarki Gabrieli Mierzejewskiej.

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953

 
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj