GRY
 
 

Ogromny sukces WOŚP – przebadano już ponad 5 milionów maluszków!

Każdego roku Fundacja ratuje zdrowie i życie tysięcy dzieci i osób starszych. Dzięki wam przebadano już ponad 5 milionów noworodków!

Dzięki środkom WOŚP przebadano już 5 milionów noworodków
fot. Fotolia
Fundacja WOŚP każdego roku zbiera pieniądze na diagnostykę i leczenie osób chorych, w szczególności dzieci. Na facebookowym profilu Jurka Owsiaka pojawiła się informacja, która bardzo nas ucieszyła – w ramach Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków, który działa od 2002 roku, przebadano już ponad 5 milionów maluszków!

W poście Owsiaka możemy również przeczytać o innych sukcesach Fundacji:
W porównaniu z pierwszym Finałem WOŚP, niemal dwukrotnie w tym czasie spadła ilość urodzin w Polsce, a spośród tych wszystkich urodzonych dzieci, w tych 14 latach, dziesiątki tysięcy także skorzystało z pomocy naszych urządzeń, a ponad 2,5 miliona maluchów ze Szkół Podstawowych ukończyło nasze kursy pierwszej pomocy dzięki Programowi "Ratujemy i Uczymy Ratować". Gorąco wspieramy działania Fundacji i czekamy na kolejny Finał!

Czytaj także:
Redakcja poleca: Prof. Skarżyński: 60 proc. rodziców nie wie, że dziecko ma wadę słuchu [WIDEO]
Malec jest niegrzeczny, nie słucha cię, nie potrafi skupić się na zabawie? A czy kiedykolwiek sprawdzałaś jego słuch? Aż 60 proc. rodziców nie wie, że ich dziecko ma niedosłuch! Dużym problemem są też centralne zaburzenia słuchu.
Doładuj
Przeładuj