Dziecko Moniki Mrozowskiej komentarze
fot. Instagram

Mrozowska załamana: ktoś OHYDNIE atakuje jej synka! „Pomóżcie to zgłosić!”

Monika Mrozowska dopiero co urodziła synka, ale jej spokój już został zakłócony. Ktoś w obrzydliwy sposób komentuje w sieci wygląd jej ukochanego dziecka. Mrozowska prosi internautów o pomoc w znalezieniu hejtera.
Magdalena Drab
Dziecko Moniki Mrozowskiej komentarze
fot. Instagram
Monika Mrozowska urodziła synka Lucka, a zdjęcie noworodka umieścił w sieci dumny tata. Wśród licznych gratulacji i słów pełnych zachwytu nad nowo narodzonym chłopcem znalazły się także ohydne komentarze pod adresem dziecka. Jak można tak pisać o maluszku? Aktorka jest załamana i prosi fanów o wsparcie.

Monika Mrozowska szuka hejtera: ktoś obraża jej dziecko!

Monika Mrozowska zaledwie wczoraj powitała na świecie synka, a już w internecie pojawiły się obraźliwe komentarze pod jego adresem. Kto lży maleńkie dziecko? Nie wiadomo, ale rodzice Lucka z pewnością nie spoczną, dopóki nie znajdą osoby, która wypisuje te obrzydliwości pod jego zdjęciami.

Ktoś posługujący się na Instagramie nickiem misiulina89 napisał pod zdjęciem małego Lucka: „Ale ścierwo małe, ohydne”, a na komentarze oburzonych fanów Mrozowskiej, prostujących, że przecież dziecko nie jest niczemu winne, odpowiedział: „Winne, mogło się nie urodzić”.

dziecko Moniki Mrozowskiej komentarze hejtera
Monika Mrozowska szybko zareagowała: umieściła w sieci screeny komentarzy hejtera, prosząc fanów o pomoc w zgłoszeniu jego konta na Instagramie. Mamy nadzieję, że hejter, który najwyraźniej ma poważne problemy z samym sobą, poniesie wkrótce zasłużone konsekwencje.

A jednocześnie apelujemy: dbajcie o wizerunek (i anonimowość) swojego dziecka w sieci! Rodzice często nie zdają sobie sprawy, czym grozi upublicznianie wizerunku dziecka. Po raz kolejny też apelujemy: zatrzymajmy mowę nienawiści!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Rozwój niemowlęcia w 1. miesiącu życia - film
Zobacz, co potrafi miesięczne dziecko.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy