GRY
 
 

Szokujący wpis na Facebooku! Ojciec chce oddać noworodka, bo... "jest brzydki"

Kilka dni temu młody tata opublikował na Facebooku zdjęcie noworodka. Zapytał, czy może go oddać do adopcji. Głupi żart czy przestępstwo?

Ojciec chce oddać dziecko na Facebooku
fot. Facebook/Scottie Smith
Kilka dni temu na profilu Scottiego Smitha na Facebooku pojawiło się zdjęcie noworodka i pytanie, czy można go oddać adopcji. Młody tata naprawdę próbuje się pozbyć dziecka czy to tylko głupi (i wyjątkowo nieudany!) żart?

Oddaje dziecko, bo jest brzydkie?

Większość noworodków jest opuchnięta, pomarszczona, zaczerwieniona lub sina – poród to wyjątkowo wyczerpujące doświadczenie nie tylko dla mamy! Mimo tych drobnych niedoskonałości, dla świeżo upieczonych rodziców każde dziecko jest najpiękniejsze na świecie.

29 czerwca Scottie Smith opublikował na Facebooku zdjęcia noworodka. "To jest moje dziecko. W końcu jest z nami. Co, do diabła, zesłał mi Bóg? Czy można oddać noworodka do ośrodka adopcyjnego?" – napisał przy zdjęciu. Od kilku dni media na całym świecie piszą o bezdusznym ojcu, który naśmiewa się z własnego dziecka. Czy to prawda?
 
Redakcja poleca: Czemu zmieniły się zasady podawania wit. K noworodkom? Mówi pediatra [WIDEO]
Jeszcze niedawno noworodki dostawały kropelki z wit. K przez prawie całe 3. miesiące życia – teraz to się zmieniło. Pediatra tłumaczy, dlaczego.

Żart, na który wielu dało się nabrać?

Opinie internautów są podzielone. Pod zdjęciem noworodka pojawiło się kilka tysięcy komentarzy. Niektóre z nich pozwalają nam przypuszczać, że maluch ze zdjęcia nie jest dzieckiem Scottiego. Co piszą facebookowicze?
  • Chętnie go wezmę. To smutne, że nie widzisz piękna w swoim własnym dziecku. Dorośnij i przestań być takim ignorantem.
  • Wow. Dziecko wygląda zupełnie jak jego tata. Te same oczy, usta. Modlę się, żeby miał inne serce.
  • To nie jego dziecko! On się tylko zgrywa, uspokójcie się ludzie!
  • Nawet jeśli to nie jest jego dziecko... To, co zrobił z cudzym dzieckiem, jest po prostu złe. Jesteś frajerem, Scott.
  • Wszystkie noworodki wyglądają jak obcy. Wyładnieje, jest malutki.
Podejrzewamy, że noworodek na zdjęciu nie jest dzieckiem Scottiego, a post na Facebooku to tylko żart. Jeśli mamy rację – to okrutny i wyjątkowo nieśmieszny dowcip! Wyśmiewanie się z wyglądu drugiego człowieka, nawet tak maleńkiego, świadczy o niedojrzałości i całkowitym braku zrozumienia! Jak myślicie, to prawdziwy post czy żart? Piszcie w komentarzach!

Zobacz także: Sprzedali dziecko za... iPhone’a!

Źródło: Facebook
Doładuj
Przeładuj