obrzydliwy hejt na dzieci Rafała Maślaka
fot. Instagram/rafalmaslak, maslak_kamila

Okropny hejt na dzieci Rafała Maślaka. Sprawa trafiła na policję!

Rafał Maślak i jego żona otrzymują pełne agresji komentarze pod adresem swoich dzieci. W trosce o ich dobro postanowili zareagować, zgłaszając sprawę na policję.
Joanna  Biegaj
obrzydliwy hejt na dzieci Rafała Maślaka
fot. Instagram/rafalmaslak, maslak_kamila
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń-Maślak są rodzicami dwójki dzieci: Maksymiliana i Michaliny. Małżeństwo lubi dzielić się w sieci swoim życiem prywatnym, para chętnie pokazuje również zdjęcia swoich dzieci. Nie każdemu jednak się to podoba... Popularność Mistera Polski okazuje się mieć bardzo mroczne strony. Spotyka się on z okropnymi komentarzami, kierowanymi również w stronę jego dzieci. Bezlitośni hejterzy grożą maluchom śmiercią.

Okropne komentarze

Kamila Nicpoń-Maślak zamieściła na swoim InstaStory screen z okropnymi komentarzami pod adresem maluchów. Zapowiedziała również, że nie będzie tolerować czegoś tak strasznego.

obrzydliwy hejt na dzieci Rafała Maślaka
„Jestem przerażona tym, co czytam. Nie wyobrażam sobie, jak bardzo musi być pani źle w życiu, mimo to życzę, aby nigdy od nikogo nie dostała pani takich słów. Takie obelgi są karalne, a profil nawet po usunięciu jest do odnalezienia przez miesiąc” – napisała żona Rafała Maślaka.

Hejt i obraźliwe komentarze podchodzą pod groźby karalne. I choć hejterzy nie pokazują swojego wizerunku – warto pamiętać o tym, że w sieci nikt nie pozostaje anonimowy. Takie sprawy powinny być nagłaśniane, by winowajcy nie pozostali bezkarni. Jest to również bardzo wyraźny sygnał, że z hejtem należy walczyć, a nie godzić się na niego!
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy