GRY
 
 

Okulary Salomona w Łazienkach Królewskich

16.10.2011r., Ośrodek Edukacji Muzealnej zaprasza na nowy cykl warsztatów rodzinnych i warsztatów dla dzieci.

wydarzenia, Łazienki Królewskie w Warszawie
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
OKULARY SALOMONA - WARSZTATY OGLĄDACZA SZTUKI - warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców

październik - czerwiec 2011 w każdą niedzielę o g. 11:00

Miejsce spotkań: Taras przed Pałacem na Wyspie
Czas trwania: 60 min (11:00 – 12:00)
Cena biletu – 15 zł. (rodzic gratis)

Zajęcia adresowane są do dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców. Zajęcia warsztatowe na świeżym powietrzu jak i w przestrzeni Galerii, które uczą jak oglądać i poznawać świat sztuki. Składają się z 2 części: opowiadania, na którym usłyszymy historię związaną z Łazienkami Królewskimi, oraz z kreatywnego warsztatu, gdzie do zajęć manualnych zaangażowani są również rodzice.

16.10.2011r., ZA DALEKO, ZA BLISKO

prowadząca: Agnieszka Doniec - edukator muzealny, koordynatorka autorskiego projektu „Podróże Pani Batowskiej- świat wielozmysłowy” skierowanego do dzieci w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Autorka programów edukacyjnych i warsztatów kreatywnych dla dzieci i młodzieży z domów dziecka i placówek wychowawczych. W pracy inspiruje ją możliwość łączenia przeszłości z nowoczesnością, zabawa sztuką i ludzką kreatywnością. Tworzy kolaże i fotograficzne autoportrety.

Czy przez lunetę możemy dostrzec sztukę? Czy patrząc na obraz muszę cofnąć się dwa kroki? A może do tego, żeby zobaczyć każdy szczegół potrzebna będzie lupa? Podczas warsztatów nauczymy się oglądać sztukę nie tylko gołym okiem. Poznamy historię króla Salomona i króla Stanisława Augusta. Stworzymy własne dzieło inspirując się królewskimi historiami.

zapisy na warsztaty: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj