Aleksandra Domańska
fot. Instagram

Aleksandra Domańska pokazuje, jak wygląda ciało po porodzie

Aktorka postanowiła przymierzyć spodnie sprzed ciąży. Przy okazji pokazała, jak wygląda jej ciało niespełna dwa tygodnie po narodzinach dziecka.
Dominika Bielas
Aleksandra Domańska
fot. Instagram
Aleksandra Domańska na początku października poinformowała w mediach społecznościowych, że została mamą. Aktorka zbytnio nie chwaliła się ciążą, jednak wygląda na to, że nie zamierza milczeć na temat połogu.

Najpierw pojawił się post o emocjach i wzruszeniu, a teraz 32-latka dzieli się przemyśleniami o swoim ciele po porodzie. Choć nie minęły nawet dwa tygodnie od narodzin dziecka, aktorka postanowiła już przymierzyć swoje ubrania sprzed ciąży. Czy się udało? Żadna z nas, która rodziła, chyba nie ma wątpliwości, że to niewykonalne zadanie. 

Naiwniaczka?

Aktorka zamieściła w social mediach zdjęcie, na którym przedciążowe spodnie udało jej się naciągnąć jedynie do pół uda. 

„Dzień dobry Buziaczki! Chciałam tu tylko nadać sobie tytuł pierwszej naiwniaczki za to, że myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe. Tytuł #pierwszejnaiwniaczki jest ze mną od lat. Wiedzą o tym moje bliskie bardzo dobrze. Wierzcie lub nie, ale jak Joanna Lichocka powiedziała, że "przesuwała palcem pod okiem" to był taki moment, że prawie jej uwierzyłam. A jak tam wy i wasze naiwne serduszka? Całuję czule” – napisała na Instagramie.

Internautki, były zachwycone tą szczerością do bólu! Chyba nie ma kobiety, która nie próbowałby wejść w swoje ukochane jeansy po porodzie, łudząc się, że to się uda. Pod postem pojawiło się wiele wpisów, w których mamy przyznają, że ubrania sprzed ciąży musiały zakopać głęboko w szafie.

Post skomentowała także Zofia Zborowska, która niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko:  „O stara, miałam to samo. Mierzę te spodnie co tydzień i mam takie: "HALO PRZECIEŻ KARMIĘ PIERSIĄ", daleko jeszcze, Papo Smerfie, do tej figury sprzed ciąży!”

Coraz więcej sławnych mam pokazuje, jak naprawdę wygląda ciało po porodzie. Mamy nadzieje, że era celebrytek, które brylują w obcisłych kreacjach na ściankach czy w mediach społecznościowych, udając, że ciąża absolutnie nie zmieniła ich ciał, minęła bezpowrotnie.

Każda kobieta powinna pamiętać, że jej ciało dokonało niesamowitych rzeczy: zmieniało się przez dziewięć miesięcy, wydało na świat nowe życie i teraz potrzebuje czasu na regenerację. Nie bez znaczenia jest fakt, czy kobieta karmi piersią. Są mamy, które dzięki temu szybko tracą na wadze, inne zaś nie są w stanie zrzucić nawet grama. Co więcej, spadek wagi wcale nie oznacza, że młoda mama zmieści się w swoje ukochane jeansy. Biodra, które się rozeszły w trakcie ciąży, także potrzebują czasu, by się zejść. I nie ma to nic wspólnego z tym, co pokazuje waga. 

Uwielbiamy Aleksandrę Domańską za jej dystans i życzymy tego wszystkim mamom!

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Dlaczego warto iść na masaż ciała po urodzeniu dziecka? (film)
Czas połogu to idealny moment, aby zacząć swoją pracę z ciałem – uważa Arkadiusz Miziołek, masażysta z salonu Terra Spa.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy