Ola i Kamil z Psycho Couple
fot. Instagram/the__happyfamily

Ola i Kamil z Psycho Couple degustują… mleko z piersi w kawie!

Para blogerów znana jako Psycho Couple stała się rozpoznawalna w sieci po opublikowaniu wideo o tym… jak poprawnie się całować. Teraz Youtuberzy postanowili „podsycić” zainteresowanie swoim kanałem, nagrywając film o tym, jak degustują mleko z piersi Oli.
Aleksandra Zaborowska
Ola i Kamil z Psycho Couple
fot. Instagram/the__happyfamily
Ola i Kamil z Psycho Couple niedawno doczekali się swojego pierwszego dziecka, co zrelacjonowali w każdym szczególe… publikując film z porodu.

Córeczka pary, nazwana przez rodziców Lyra, natychmiast zadebiutowała w filmikach na kanale Psycho Couple. Młodzi rodzice zdecydowali się jednak na „podkręcenie” oglądalności filmem, w którym Ola planuje zrobić Kamilowi żart i dolać do jego kawy mleko z piersi. Przy okazji, młoda mama zareklamowała konkretną markę laktatora.

Degustacja mleka z piersi w kawie

„Mam już trochę mleka, chowam je do lodówki. Jestem mega zestresowana, że się skapnie i to nie wyjdzie” – relacjonowała podekscytowana Ola.

Niestety partner vlogerki szybko wyczuł podstęp… jednak nie powstrzymało go to przed spróbowaniem mleka i ocenieniem jego walorów smakowych.

„Chyba żartujesz? Dolałaś mi? Co ty gadasz... W sumie zawsze chciałem spróbować” – ekscytował się Kamil, który mało udolnie grał zaskoczenie.

Po spróbowaniu mleka owsianego, krowiego i z piersi, zadowolony tata uznał jednak, że naturalne mleko kobiece jest „lepsze niż krowie”.

Zabawny żart?
 
Źródło: Pudelek

Zobacz też:
Redakcja poleca: Przełomowe odkrycie dotyczące składu mleka matki [WIDEO]
Mleko mamy: wiadomo, że odżywia, wiemy, że chroni przed chorobami, zwiększa IQ dziecka... Teraz naukowcom udało się odkryć jeszcze jedną ważną rzecz dotyczącą pokarmu kobiecego - pełniący niezwykle istotną funkcję składnik - HMO.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy