Ola Żebrowska narzeka na chrapiącego męża
fot. Instagram/olazebrowska

Ola Żebrowska karmi nocą, a obok CHRAPIE mąż. Skąd my to znamy?!

Aktywna w mediach społecznościowych młoda mama bardzo często relacjonuje swoje codzienne zmagania z macierzyństwem. Tym razem żona Michała Żebrowskiego opublikowała zdjęcie ze śpiącym mężem podczas gdy ona karmi nocą ich syna - a fanki natychmiast zaczęły się z nią solidaryzować.
Aleksandra Zaborowska
Ola Żebrowska narzeka na chrapiącego męża
fot. Instagram/olazebrowska
Ola Żebrowska słynie ze swojego intensywnego zaangażowania w media społecznościowe. Ku zachwyceniu swoich fanek, regularnie dzieli się prawdziwym i naturalnym obrazem macierzyństwa – nie boi się pokazywać czy mówić o „brzydkich” stronach bycia mamą. W ostatnim poście podzieliła się… frustracją na swojego męża, który chrapie, kiedy ona wstaje na nocne karmienie.

Michał Żebrowski chrapie?

Żebrowska opublikowała zdjęcie z jej śpiącym mężem w tle. W opisie oznaczyła Michała Żebrowskiego i zamieściła hashtagi: #nocnekarmienie #weareinthistogether #przynajmniejprzestańchrapać #tato. Rozbawione fanki natychmiast zaczęły dzielić się swoimi sposobami na chrapiącego tatę i dowcipnie komentowały jej zdjęcie.

„No nie jak nawet Żebrowski chrapie to nie mogę mieć pretensji do swojego starego”, „Łokciem w żebra, a potem udawaj, ze krzywo spał...”, „Kiedy widzisz jak mąż sobie smacznie śpi z tymi swoimi bezużytecznymi sutkami...” – udzielały się internautki.

Fanki Oli Żebrowskiej dają "rady" na chrapiących ojców
Myślicie, że Michał Żebrowski był tak samo rozbawiony zdjęciem, jak fanki jego żony?
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy