Ola Żebrowska relaksuje się w ciąży
fot. Instagram

Żebrowska na intymnym zdjęciu: „Najprzyjemniej jest poleżeć bez spodni” (ma WAŻNY apel do ciężarnych!)

Żebrowska wróciła wspomnieniami do czasu sprzed porodu i pokazała bardzo intymne zdjęcie. „Przyszła mamo, dbaj przede wszystkim o siebie!” − apeluje Ola w ramach akcji „Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja”. A ciążowy relaks to dla niej wylegiwanie się bez spodni na kanapie i oglądanie memów.
Magdalena Drab
Ola Żebrowska relaksuje się w ciąży
fot. Instagram
Aleksandra Żebrowska nie udaje ideału, ponad wszystko ceni autentyczność i pewnie dlatego jej nieretuszowane, naturalne zdjęcia podbijają serca fanek. Żebrowska jest spełnioną mamą trzech chłopców, w tym 4-miesięcznego niemowlaka. I w tej roli świetnie sobie radzi, choć przecież nie zawsze jest kolorowo. Jak udaje jej się ogarniać rzeczywistość? Pokazała swój sposób na relaks w ciąży, a internautki go pokochały.

Żebrowska odpoczywa bez spodni na kanapie

Ola Żebrowska przywołała ciążowe wspomnienia pięknym zdjęciem, na którym wypoczywa... półnaga na domowej kanapie. Przyjęła bardzo wygodną, naturalną pozycję, w której odpoczywa zmęczony kręgosłup, i leniwie wpatruje się w telefon. Po co planować wyjazdy do SPA, skoro „najprościej” zwykle oznacza „najprzyjemniej”? Jej sposób na relaks w ciąży jest tak zwyczajny, że fanki od razu go pokochały. Posypały się przychylne komentarze:

„Też tak lubię, brzuch leży na kanapie jakby obok, nie czuć wtedy ciężaru”

„Właśnie tak w tej chwili wyglądam🤣”

„Jestem w 23TC i serio dla mnie najlepszy relaks to właśnie ten.. leżąc na kanapie oglądając rzeczy dla dzieciątka 😍”

Żebrowska opublikowała swoje ciążowe zdjęcie nie bez powodu. Jako ambasadorka akcji „Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja”  Żebrowska przekonuje kobiety, by dbały przede wszystkim o siebie. To niezwykle ważne, szczególnie w czasie pandemii, gdy denerwujemy się częściej niż zwykle. A przecież o stres w ciąży i tak nietrudno, nawet bez ogólnokrajowych obostrzeń, lockdownu i ciągłego lęku o zdrowie swoje i najbliższych.

- Celem akcji „Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja” jest pokazanie przyszłym mamom, że ich dobre samopoczucie jest ważne, że to od niego często zależy, jak potoczy się ciąża, połóg czy rozwój dziecka - Żebrowska wyjaśnia w wywiadzie dla mamotoja.pl, dlaczego zdecydowała się zostać ambasadorką akcji. - Gdzieś na przestrzeni lat kobietom wmówiono, że w macierzyństwie grają rolę drugoplanową, bo na pierwszym planie powinnyśmy stawiać dziecko. To naturalne, że nowo narodzone maleństwo jest w centrum uwagi, ale pamiętajmy, że mama jest równie ważna i to o siebie powinniśmy zadbać najbardziej w tym wymagającym okresie. Trzeba dać sobie czas na dojście do siebie, odnalezienie się w tej nowej rzeczywistości. Często zapominamy o tym, że rodząc dziecko, dokonujemy rzeczy naprawdę wielkiej, warto o tym pamiętać i codziennie przybijać sobie za to przysłowiową piątkę - podkreśla.

Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja

Razem z Olą Żebrowską chcemy pomóc kobietom ciężarnym przetrwać ten trudny czas i... mniej się stresować. Dlatego w raporcie „Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja” podsuwamy gotowe rozwiązania:   

Zobacz też:
Redakcja poleca: Masaż stóp w ciąży
Zobacz, jak zrobić masaż stóp kobiecie w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy