Ola Żebrowska wyciek mleka
fot. Instagram

Aleksandra Żebrowska pokazała się z… cnotą niewieścią!

Karmiąca piersią Aleksandra Żebrowska niewątpliwie ma dystans do siebie. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie opatrzone komentarzem, który od razu podchwyciła część obserwujących, nawiązując do niedawnych wypowiedzi doradcy ministra Czarnka.
Ewa Janczak-Cwil
Ola Żebrowska wyciek mleka
fot. Instagram
Na swoim profilu na Instagramie Aleksandra Żebrowska publikuje zdjęcia i relacje ze swojego macierzyństwa. Nie idealizuje go przy tym, czym zdobywa serca obserwujących ją matek, które podobne doświadczenia mają za sobą lub właśnie są na takim samym etapie opieki nad dzieckiem. Tym razem post jest poświęcony problemom z laktacją

Za długi spacer

Chyba każda matka karmiąca doświadczyła niekontrolowanego wycieku mleka z pełnych piersi. Nie każda też pamiętała o tym, aby wcześniej włożyć do stanika chłonące mleko wkładki laktacyjne. Ola Żebrowska poszła na spacer, który okazał się za długi dla jej piersi, a że zapomniała o wkładkach, wyciek stał się wyraźnie widoczny. W tym stanie pokazała się na zdjęciu, na którym stoi w dumnej pozycji. Fotkę skomentowała: „Spacer był za długi, niewiasto”.

Jest Pani boska!

Pod postem nastąpiła istna eksplozja zachwytu i prześmiewczych komentarzy. Nikt jednak nie kpił z młodej mamy, ale z wypowiedzi doradcy ministra Czarnka, z którym skojarzenie nasunął wielu osobom dopisek „niewiasto”.
 • „Brak cnoty umiaru, i w ogóle co to za strój niegodny niewiasty”;
 • „Mam to samo! Piątka”;
 • „Lewy mocno pospacerował”;
 • „Prawdziwa babka z piersiami”;
 • „Pani Olu, to mój pierwszy komentarz pozostawiony u Pani, ale odnoszący się do całego Pani jestestwa  JEST PANI BOSKA”;
 • „Niecnotliwa Mleczarka”;
 • „Cudo! Przytulam i dziękuję za dawkę pozytywnego nastawienia”;
 • „Cudowne! Mniej lukru, więcej mleka”;
 • „Lubię ten dystans do wszystkiego”.
   

Zabawny post i dystans jego autorki do siebie poparła także Anna Lewandowska, której takie doświadczenia też przecież nie są obce. Trenerka napisała: „Hahahaha, skąd ja to znam. Najgorzej na spotkaniach biznesowych”. Zabawny komentarz zamieścił też Michał Żebrowski: „Siadaj, oblałaś”.

Co ty co sądzisz o takim pokazywaniu macierzyństwa „bez lukru”?

Zobacz także:
Redakcja poleca: Czego brakuje w diecie kobiet karmiących piersią? - film
Niestety, kobiety karmiące piersią nie odżywiają się dobrze... Badania wykazały, że całkiem niepotrzebnie wykluczają ze swojej diety niektóre produkty - i choć robią to w trosce o dziecko, to nie jest to korzystne. Zobacz, co możesz poprawić w swojej diecie, jeśli karmisz piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy