Ola Żebrowska pokazuje nagie zdjęcie
fot. Instagram/olazebrowska

Ola Żebrowska pokazuje NAGIE zdjęcie w ciąży! Fanki zachwycone

Internautki bardzo cenią Żebrowską za naturalność i nielukrowanie macierzyństwa. Celebrytka bardzo często relacjonuje swoje prawdziwe doświadczenia w roli matki, a nowych fanek stale jej przybywa. Tym razem podzieliła się nagą fotografią zrobioną, kiedy była w ciąży.
Aleksandra Zaborowska
Ola Żebrowska pokazuje nagie zdjęcie
fot. Instagram/olazebrowska
Ola Żebrowska zjednoczyła sobie internautki swoim niewymuszonym luzem i dystansem do instagramowego macierzyństwa. Nie boi się pozować w poplamionej bluzce ani powiedzieć wprost, że zdarza jej się ubrudzić dziecko, kiedy pije kawę, trzymając malucha na brzuchu. Tym razem żona Michała Żebrowskiego podzieliła się nagim zdjęciem ciążowym – bez filtra i żadnych „upiększeń”. Jej naturalność zachwyciła fanki.

Żebrowska pokazuje nagie zdjęcie

„Uwielbiam Twoją autentyczność w czasie tych wszystkich udoskonalanych zdjęć”, „Uwielbiam przeglądać wasze zdjęcia. Są takie naturalne. Takie życiowe” – chwaliły internautki.
Fanki Żebrowskiej zachwycają się naturalnymi zdjęciami
Znalazły się także głosy krytyki, jednak były one nieliczne. Niektóre obserwatorki uznały, że „niektóre zdjęcia nie powinny być publikowane” – znaczącej większości jednak spodobał się dystans i prawdziwość Oli.

Z którą stroną się zgadzacie?
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Atrakcyjność kobiety w ciąży – film
W ciąży ciało kobiety bardzo się zmienia. Czy przyszła mama powinna martwić się, że przestaje być atrakcyjna? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy