Ola Żebrowska w brudnej bluzce
fot. Instagram

Żebrowska pozuje w poplamionej bluzce: „Mamo, chyba się zarzygałaś”

Aleksandra Żebrowska bez upiększeń pokazała, jak wygląda prawdziwe życie matki, robiąc sobie zdjęcie w... poplamionej wymiocinami bluzce. „Znam ten look, uroki macierzyństwa” − komentują fanki.
Magdalena Drab
Ola Żebrowska w brudnej bluzce
fot. Instagram
Ola Żebrowska niezmiennie z dystansem relacjonuje swoje codzienne życie matki trójki dzieci. A fanki uwielbiają jej naturalne zdjęcia. Także to, na którym Ola pokazała się w koszulce z plamą po niemowlęcych wymiocinach. 

Ola Żebrowska w poplamionej bluzce

Ola Żebrowska nie stara się na siłę upiększać swojej codzienności, dlatego publiczne pokazanie zdjęcia w poplamionej bluzce nie jest dla niej żadnym problemem. Żebrowska doskonale wie, jak wymagająca jest opieka nad niemowlęciem, a dzięki jej szczerym zdjęciom inne kobiety mogą poczuć się pewniej w roli mam. „Mamo, chyba się zarzygałaś” − napisała Żebrowska pod postem. I wywołała lawinę pochlebnych komentarzy! Internautki dziękują Oli za brak sztuczności i przywracanie im wiary w siebie:

„Dziękuję, że prowadzisz ten profil (...) żałuję, że nie widziałam tego wszystkiego rok temu kiedy zmieniając koszulkę po raz 1278987ty w ciągu dnia waliłam glowa w ścianę myśląc czemu tylko mnie to spotyka i że chyba nigdy się to nie skonczy ... Przecież wszystkie te matki takie piękne zorganizowane i czyste... (...) dzięki Twojej aktywności coraz mniej się spinam, i coraz częściej mnie to bawi.”

„Jakie to mi bliskie, uroki macierzyństwa, sama słodycz.”

Ulewanie, plamy na ubraniach i brak czasu na zadbanie o siebie to zwykła i naturalna codzienność większości mam. Dobrze, że Ola ma na tyle dużo odwagi i dystansu, że nie boi się tego pokazywać w sieci, prawda? 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Mamo, chyba sie zarzygałaś”

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy