Ola Żebrowska w kąpieli
fot. Instagram

Żebrowska w kąpieli karmi piersią i goli nogi. Tylko mamy tak potrafią!

Ola Żebrowska zachwyciła fanów kolejną życiową fotografią. Tym razem wielozadaniowa mama pokazała, jak bierze kąpiel z dzieckiem przy piersi, jednocześnie próbując ogolić sobie nogi. Udało jej się?
Magdalena Drab
Ola Żebrowska w kąpieli
fot. Instagram
Aleksandra Żebrowska kolejny raz pokazała, że macierzyństwo to dla niej przygoda pełna niespodzianek i nie lada wyzwań. Ola jednak radzi sobie świetnie, a wszelkie trudności traktuje z właściwym sobie poczuciem humoru. Czy można w tym samym czasie karmić dziecko, kąpać się i golić nogi? Dla sprytnej mamy to nie problem!

Ola Żebrowska w kąpieli karmi piersią i goli nogi

Aleksandra Żebrowska opublikowała urzekające zdjęcie, na którym wykonuje naraz kilka zadań: kąpie się w wannie, w jednej ręce trzyma golarkę, a drugą podtrzymuje dziecko przy piersi. To prawdziwa sztuka − komentują fani, mając na myśli nie tylko zmysł artystyczny fotografa, ale i zdolności młodej mamy.

„Piekne zdjecie...prawdziwe uroki macierzyństwa! Ola uwielbiam twój Instagram tylko REALITY!!❤️”

„Kobieta matka bogini ❤️”

„Już widzę jak się wywracam próbując tak zrobić” − komentują fani z podziwem.

W podpisie pod zdjęciem Ola zasugerowała, że najlepszym prezentem byłoby dla niej... ogolenie nóg. Czyżby to świąteczna prośba do Michała Żebrowskiego? 

Przyłączamy się do zachwytów pozostałych internautów i podziwiamy za niezmienny dystans do siebie.


Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy