Olga Frycz
fot. Instagram/tojafrycz

Olga Frycz nie będzie samotną mamą! Może liczyć na wsparcie najbliższych i... byłego partnera!

Olga Frycz kilka dni temu ogłosiła, że niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Aktorka zdradziła, że nie obawia się samotnego macierzyństwa. Dodatkowo wyraźnie widać, że ciąża jej służy, ponieważ wygląda naprawdę świetnie! Sporo kontrowersji wzbudził jednak wybór imienia dla maleństwa.
Joanna  Biegaj
Olga Frycz
fot. Instagram/tojafrycz
Olga Frycz jest już mamą 3-letniej Helenki. Kilka dni temu aktorka poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Burzę w sieci wywołały słowa młodej mamy, która otwarcie przyznała, że „nie boi się samodzielnego macierzyństwa”. Aktorka może jednak liczyć na wsparcie bliskich jej ludzi, a czas ciąży zdecydowanie jej służy, choć nawet w tym wyjątkowym stanie musi walczyć z hejterami.

Olga Frycz pięknieje w ciąży!

Młoda mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć, na których widać wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek. Córka Jana Frycza rozkwita w drugiej ciąży. Aktorka wygląda pięknie, nie dziwi więc, że chętnie publikuje w sieci swoje ciążowe zdjęcia. Ostatnio pochwaliła się nawet fotografią w krótkim topie, dzięki czemu możemy podziwiać jej brzuch w pełnej okazałości.

Instagram/tojafrycz

Olga Frycz ma wsparcie najbliższych

Po ogłoszeniu szczęśliwej nowiny, ale też zapowiedzi, że dzieci będzie wychowywać samodzielnie, aktorka dostała bardzo dużo wsparcia od swoich przyjaciół. Zadeklarowali oni, że będą o nią dbać. Pomoc zaoferował także były partner aktorki, tata Helenki – Grzegorz Sobieszek: „Hela na bank będzie supersiostrą, a ty jesteś supermamą, bo jesteś bardzo, bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak jak mówiłem wiele razy, zawsze (!) możesz na mnie liczyć”.

Aktorka podziękowała wszystkim za wsparcie „Dziękuję za tyle pięknych wiadomości i za te supermiłe komentarze! Jesteście kochane. Jesteście kochani”. Ciężarna doceniła także słowa swojego byłego partnera: „Dziękuję, Grzesiu, jesteś superprzyjaciel i będziesz fajnym wujkiem”.

Atak hejterów

Fakt, że Olga Frycz będzie samotną matką, nie spodobał się części internautów. Zaczęli oni atakować najbliższych aktorki.  Młoda mama odniosła się do tego, zapewniając, że „nikt jej nie zrobił żadnej krzywdy” i że „nie czuje się poszkodowana w żaden sposób”.

Olga Frycz zwróciła się także do internautów z prośbą, by nie ingerowali w jej życie osobiste: „I proszę wszystkie osoby, które teraz jakoś tak superwnikliwie analizują życie moje i życie moich bliskich oraz życie bliskich moich bliskich, żeby powstrzymały się od nieprzyjemnych komentarzy i od nieprzyjemnych wiadomości, bo to jest naprawdę obrzydliwe. Psychicznie bym tego nie zniosła, gdybym wiedziała, że komuś się dzieje krzywda z powodu moich followersów”.

Imię dziecka

Olga Frycz podzieliła się z fanami także tym, jakie imię wybrała dla swojej drugiej córeczki. Dziewczynka będzie się nazywać Zosia. Uwielbiane przez rodziców imię wywołało jednak burzę w komentarzach. Niektórzy fani odradzali aktorce ten wybór.

„Tylko przemyśl to imię. Ja też mam Zośkę. Indywidualność, upartość, dyrektor we własnej osobie, ale też ciągły uśmiech” – napisała jedna z osób.
„To samo miałam pisać. Zośki to charakterne babki” – dodała kolejna internautka.

Olga Frycz bardzo szybko ucięła jednak dyskusję na ten temat: „Imię wybraliśmy wspólnie z tatą Zosi. Takie nam się podoba i już nie zmienimy”.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy