Olga Frycz pokazała fajne książeczki dla dzieci
fot. ONS.pl

Olga Frycz poleca serię książeczek dla maluszków. Są świetne!

Aktorka pokazała swoje najnowsze odkrycie w literaturze dziecięcej. Fanki potwierdzają, że tego typu książeczki to coś, za czym dzieci wprost przepadają.
Milena Oszczepalińska
Olga Frycz pokazała fajne książeczki dla dzieci
fot. ONS.pl
Czytanie dziecku od najmłodszych lat jest jedną z lepszych inwestycji, jakie rodzic może poczynić wobec dziecka. Aktorka Olga Frycz wie o tym doskonale, dlatego odkąd została mamą, dba również o to, by jej córeczka wychowywała się wśród książek. Na swoim instagramowym profilu gwiazda pochwaliła się ostatnią zdobyczą w tym temacie. Ze zdjęcia można wywnioskować, że mała Helenka jest naprawdę zainteresowana lekturą!

Olga Frycz odkryła serię książeczek o Misiu Pracusiu

Aktorka wrzuciła niedawno na swój instagram zdjęcie, na którym widać, jak córeczka przegląda książki niewielkich rozmiarów – to różne części z serii o Misiu Pracusiu wydawnictwa Wilga. Wszystkie książeczki mają twarde strony, piękne obrazki i niewiele tekstu, więc są idealne dla takich maluszków (przypominamy, że córka Olgi Frycz całkiem niedawno skończyła roczek). Popularna mama napisała pod zdjęciem napisała:

„Nasze najnowsze odkrycie 📚Seria książeczek o Misiu Pracusiu, który każdego dnia wykonuje inną pracę. Raz pracuje na budowie, innym razem w karetce pogotowia, w straży pożarnej. Bywa pomocnikiem św. Mikołaja, pomaga opiekować się zwierzętami w zoo albo bawi się po prostu w parku”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)

Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Co najbardziej urzekło Olgę Frycz w książkach o Misiu Pracusiu?

„Książeczki mają bardzo prostą treść, kolorowe śliczne obrazki i przede wszystkim ruchome elementy, którymi dziecko samo bez problemu może manewrować, pomagając przy tym Misiowi Pracusiowi wykonywać poszczególne prace” – objaśniła aktorka. Zdaje się, że nie tylko ona uważa serię o misiu za bardzo udaną. Pod jej postem fanki, które również posiadają te książeczki, wyrażały się o nich w samych pozytywnych słowach. Podkreślały przy tym, że dla dzieci w tym wieku ruchome elementy w książeczkach są najlepszą zabawą. Wasze maluszki też tak mają?
Czytacie dzieciom? Macie swoje ulubione tytuły? Piszcie w komentarzach (i koniecznie zapoznajcie się z książeczkami o Misiu Pracusiu, jeśli jeszcze nie macie żadnej części z tej serii)! 

Źródło: Instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy