Olga Frycz urodziła!
fot. Instagram/@toja_mama

Olga Frycz urodziła! Aktorka wybrała śliczne imię dla dziecka

Choć Frycz relacjonowała w sieci swoje przygotowania do macierzyństwa, radosną nowinę ogłosiła przyjaciółka aktorki.
Dominika Bielas
Olga Frycz urodziła!
fot. Instagram/@toja_mama
Olga Frycz z ciąży nie robiła tajemnicy. Aktorka stworzyła nawet dedykowane konto na Instagramie, na którym dzieliła się swoimi przemyśleniami. Przyszła mama nie mogła się doczekać, kiedy maleństwo przyjdzie na świat. I wygląda na to, że jej marzenie w końcu się spełniło!

Gratulacje na Instagramie!

Informację o tym, że maleństwo jest już na świecie, wyjawiła Joanna Jędrzejczyk, która przyjaźni się z Olgą i jej partnerem. Panie poznały się podczas udziału w drugiej edycji programu "Agent Gwiazdy". Zawodniczka MMA na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła krótkie nagranie z gratulacjami: "Olga, Grześku, gratuluje wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Dziękuję za zdjęcia, cudne maleństwo" powiedziała Jędrzejczyk.
Już miesiąc temu aktorka umieściła na Instagramie rodzinne zdjęcie znad morza z podpisem: ”Cały rok czekam, żeby tu przyjechać ? Od 25 lat to samo miejsce tylko towarzystwo nam się powiększa. Moje ukochane bratanice - Hania i Gaja i moja @_zussska_ . Za rok na zdjęciu będzie z nami kolejna dziewczyna. #morze #piasek #girls #wakacje#dźwirzyno." Wiadomo więc było, że urodzi się dziewczynka. Teraz aktorka zamieściła fotografię noworodka i informację o imieniu, jakie wybrała dla córeczki.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)


"Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny
Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród. 
Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. 
Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! 🌸💕🌸💕🌸💕🌸💕
Dziękuję mojemu ukochanemu Grzesiowi @xgriszkax 💕 dziękuję za ogromną pomoc Zuzi @_zussska_ i mojej Mamie kochanej dziękuję 🌷💕🌷💕 #letsgetthepartystarted" napisała szczęśliwa mama pod zdjęciem.

Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Ciąża na Instagramie

Na początku kwietnia Olga Frycz podzieliła się z fanami radosną nowiną, pozując do sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue. "Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować", napisała później na swoim Instagramie. Od tamtej pory regularnie opowiadała o swoim wyjątkowym stanie w mediach społecznościowych. [content:0_26010,0_26016,0_25963,0_25985:CMNews]
Frycz relacjonowała tam swoje przygotowania do macierzyństwa, a także pytała inne mamy o radę. Obserwuje ją prawie 50 tys. użytkowników, którzy bardzo chętnie komentują każdy wpis aktorki. Czy teraz na profilu będą regularnie pojawiały się fotografie maluszka? Wkrótce się przekonamy. 

Tymczasem serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

Źródło: Instagram
 
Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy