Olga Frycz urodziła
fot. screen Instagram/Olga Frycz

Olga Frycz urodziła drugą córkę! Aktorka długo ukrywała tę wiadomość

Olga Frycz powitała na świecie drugie dziecko. Aktorka podzieliła się tą radosną nowiną ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Młoda mama wygląda na bardzo szczęśliwą!
Olga Frycz urodziła
fot. screen Instagram/Olga Frycz
To już oficjalne: 18 października Olga Frycz po raz drugi została mamą! Aktorka poinformowała o tym swoich fanów w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem, na którym pozuje ze swoim maleństwem, posypała się masa gratulacji! Wiemy, jakie imię dostał maluszek!

Olga Frycz urodziła drugie dziecko 

Olga Frycz nie kryła wzruszenia przed fanami. W końcu mogła odetchnąć z ulgą. Młoda mama, choć zmęczona po porodzie, dawno nie wyglądała na taką szczęśliwą.

„Helenka nie może opanować radości. Tata pęka z dumy. Babcie i Dziadkowie zakochani po uszy. Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki” –  napisała aktorka. Wyznała także, że obie z córeczką czują się wspaniale. 

Potwierdziły się też wcześniejsze doniesienia. Olga Frycz urodziła córeczkę, dała jej na imię Zofia. Przypomnijmy, że aktorka wychowuje już córeczkę Helenę. Dziecko jest owocem związku gwiazdy z Grzegorzem Sobieszkiem. Córka aktora Jana Frycza i trener tajskiego boksu rozstali się jednak krótko po narodzinach dziecka. 
 

Olga Frycz nie boi się samodzielnego macierzyństwa

Aktorka nie pozostaje w związku z ojcem drugiego dziecka. Nie przeraża jej jednak samodzielne macierzyństwo. Olga Frycz może liczyć na wsparcie swojego byłego partnera, ojca Heleny.

„Hela na bank będzie supersiostrą, a ty jesteś supermamą, bo jesteś bardzo, bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak jak mówiłem wiele razy, zawsze (!) możesz na mnie liczyć” – pisał Grzegorz Sobieszek w mediach społecznościowych już jakiś czas temu.
 

Gratulujemy Oldze Frycz i życzymy jej i maleństwu dużo zdrowia!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy