Olga Frycz wydaje książeczki dla dzieci. „Inspirują mnie moje dzieci”
fot. Magdalena Wójcicka

Olga Frycz wydaje książeczki dla dzieci. „Inspirują mnie moje dzieci”

Olga Frycz rusza z nowym projektem. Stworzyła Blueness, wydawnictwo, a wkrótce również markę akcesoriów dla dzieci
Sylwia Arlak
Olga Frycz wydaje książeczki dla dzieci. „Inspirują mnie moje dzieci”
fot. Magdalena Wójcicka
Choć Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka, nie zwalnia tempa. Jak sama podkreśla w mediach społecznościowych, dawno nie miała tyle twórczej energii. Przekuła ją w nowy projekt. 

Aktorka założyła wydawnictwo (a wkrótce również markę akcesoriów dla dzieci) Blueness. Jak zapewnia, projekt powstał z miłości do dzieci, koloru niebieskiego, a także z potrzeby dzielenia się wartościowymi historiami oraz pięknymi rzeczami.

Olga Frycz inspiruje

„Chcę tworzyć i promować książki, które pomagają dzieciom zrozumieć otaczający je świat oraz dzielą się sprawdzonymi rozwiązaniami radzenia sobie z rzeczywistością. Do tworzenia Blueness inspirują mnie moje dzieci, ale robię to z myślą o wszystkich małych odkrywcach” – wyjaśnia gwiazda. 


Mama Helenki, a niebawem także Zosi uwielbia czytać ze swoją córką. Przekonuje nas, że bajki w prosty, ale dosadny sposób tłumaczą nawet najtrudniejsze emocje dzieciom w różnym wieku. „Strach, nieśmiałość, złość, smutek, ale też ekscytacja, miłość i szczęście. Niesamowite, jak bajkowe historie – mniej lub bardziej osadzone w naszym świecie – uczą dzieci rozpoznawania emocji. A od ich nazwania i zauważenia jest już krótsza droga do nauczenia się, jak sobie z nimi radzić” – czytamy na profilu Blueness na Instagramie. 

Misją wydawnictwa jest inspirowanie, zaskakiwanie, zachwycanie, pobudzanie kreatywności, a także wspieranie rozwoju estetyki wizualnej u dzieci od najmłodszych lat. Na stronie Blueness znajdziecie powieści, zbiory bajek, poradniki, pamiętniki, wiersze i opowiadania. Książki, które umilą codzienność nie tylko najmłodszym, ale też ich rodzicom. Mocno kibicujemy! 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy