Olga Kalicka musiała rozstać się z synkiem
fot. Instagram

Kalicka musiała ROZSTAĆ SIĘ z synkiem! To zdjęcie złamało serca fanek: „Dramat!”

Olga Kalicka wyjechała z kraju, by realizować zawodowe wyzwania, ale wcześniej musiała z bólem rozstać się z synkiem. Zdjęcie z ich pożegnania wzrusza do łez!
Magdalena Drab
Olga Kalicka musiała rozstać się z synkiem
fot. Instagram
Olga Kalicka pojechała do Cannes, by wziąć udział w zdjęciach do filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Ale wymarzona praca zawodowa poza domem oznacza dla niej także rozłąkę z synkiem. Pożegnanie wiele kosztowało zarówno Kalicką, jak i półtorarocznego Aleksego.

Olga Kalicka musiała rozstać się z synkiem

Olga Kalicka realizuje się jako mama, ale jest też ambitną aktorką. Wyjazd do Cannes to dla niej spełnienie zawodowych marzeń, wcześniej jednak musiała pożegnać się z synkiem. Oboje źle to znieśli, co Olga uwieczniła na niesamowicie smutnym zdjęciu. Widać na nim zapakowaną walizkę Kalickiej, do której... schował się mały Aleksy. 

„Z jednej strony ogromna radość i ekscytacja planem zdjęciowym, a z drugiej wielka tęsknota i pękające serce, że muszę zostawić moich chłopaków w domu” − napisała Kalicka przed wyjazdem.

Fanki doskonale rozumieją ból Olgi i współczują jej. Wiele obserwatorek podzieliło się własnymi historiami: o przedłużającym się pobycie w szpitalu, gdy w domu czekało malutkie dziecko, albo o codziennych łamiących serce pożegnaniach w żłobku. Nie zabrakło kojących słów pocieszenia:

„Tez mam dzieci w podobnym wieku i 3 noce poza domem to dramat. A co dopiero 2 tygodnie. Ale dziecko to zniesie lepiej niż Ty, zobaczysz” − napisała jedna z fanek.

„Ten ból będzie zawsze i to jest cudowne!!! To jest dobre i zdrowe. Ale to twój czas i twój moment. A chłopcy będą się świetnie bawić!” − dodała Oldze otuchy koleżanka po fachu, aktorka Agnieszka Sienkiewicz.

Kalicka na szczęście nie przejmuje się złośliwymi komentarzami, w których niektórzy fani sugerują, że niszczy więź z dzieckiem dla pieniędzy. W końcu mały Aleksy został w dobrych rękach, z troskliwym tatą, który do pomocy ma także babcię. Aktorka nie ma się więc o co martwić. A czas poza domem szybko minie!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😭💔

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy