Olga Kalicka o ciąży
fot. ONS.pl

Olga Kalicka o ciąży: "Wyżera mózg"

Aktorka przyznała, że miała bardzo duże problemy z koncentracją w ciąży. A przecież jej zawód wymaga dobrej pamięci... Czy w związku z tym nie planuje już powiększać rodziny?
Milena Oszczepalińska
Olga Kalicka o ciąży
fot. ONS.pl
Olga Kalicka, aktorka znana przede wszystkim z roli w serialu „Rodzinka.pl”, w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła nieco szczegółów z okresu, gdy była w ciąży. Czy to, jak się czuła i zachowywała, wpłynęło na jej decyzję o ewentualnym dalszym powiększaniu rodziny? Jesteście ciekawi, czy gwiazda planuje mieć kolejne dzieci?

„W ciąży miałam kłopoty z myśleniem”

Aktorka zapytana przez magazyn „Flesz” o to, jak czuła się w stanie błogosławionym, przyznała się do dolegliwości, z powodu której cierpi mnóstwo przyszłych mam. Otóż miała bardzo duże trudności ze skoncentrowaniem się i zebraniem myśli, co akurat w jej zawodzie było sporym utrudnieniem. Olga była aktywna zawodowo aż do 8 miesiąca ciąży, a bywały momenty, gdy kompletnie nie mogła sobie przypomnieć kwestii, jaką ma do wypowiedzenia w danej scenie.

W niedawnej rozmowie z dziennikarzem powiedziała: „Miałam kłopoty z myśleniem. Ciąża wyżera mózg. Do ósmego miesiąca grałam w teatrze i wiele razy łapałam się na tym, że nie wiem, co mówić, ani w którym miejscu sztuki jestem. W „Rodzince.pl” miałam wejść z impetem i powiedzieć coś krótkiego. Wchodziłam ze 20 razy i za każdym zapominałam tekstu”. Pozostała grupa obsady i ekipy na planie musiała wtedy wykazywać się dużą dawką cierpliwości, bo wiadomo, przyszłej mamy nie powinno się denerwować.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Syn Olgi Kalickiej ma już 11 miesięcy

Aleks przyszedł na świat niecały rok temu i wywrócił życie aktorki do góry nogami. Gwiazda czuje teraz, że musi nieustannie walczyć ze sobą, bo nie wyobraża sobie życia ani bez syna, ani bez pracy. „Jak jestem w domu, to myślę: ‘Boże, chcę do pracy’. A w pracy: ‘Aaa, chcę do dziecka’” – przyznała.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Czy aktorka planuje jeszcze powiększać rodzinę?

26-letnia gwiazda świetnie odnajduje się w macierzyństwie i spełnia w roli mamy i choć ciąża dawała jej się we znaki, nie chciałaby pozbawiać syna rodzeństwa. „Do trzydziestki chciałabym powiększyć rodzinę. Wciąż mam na to cztery lata. Chciałabym mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko, ale tego nie da się zaplanować” – stwierdziła aktorka.

A jak wy wspominacie swoje ciąże? Też miałyście problemy z koncentracją? Jak sobie z tym radziłyście? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: radiozet.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy