Olga Kalicka świętuje pierwsze urodziny syna Aleksego
fot. ONS.pl

Olga Kalicka świętuje roczek syna i chwali się zdjęciem z jego narodzin

Aktorka została mamą dokładnie rok temu. Z tej okazji postanowiła pokazać fanom niepublikowane dotąd, wyjątkowe zdjęcie z pierwszego dnia życia syna. Cudowny widok!
Milena Oszczepalińska
Olga Kalicka świętuje pierwsze urodziny syna Aleksego
fot. ONS.pl
Olga Kalicka została mamą 14 stycznia 2019. Kilka dni temu aktorka wyprawiła synowi przyjęcie z okazji jego pierwszych urodzin. Podzieliła się też z fanami intymnym zdjęciem z pierwszego dnia po porodzie. Ten rok był dla niej wyjątkowy, pełen wzruszeń i burzliwych emocji, ale też dał jej niesamowite szczęście z bycia mamą. Co gwiazda napisała w sieci , by uczcić roczek syna?

Olga Kalicka wyprawiła synkowi bajeczne przyjęcie urodzinowe

Dwa dni temu na instagramowym profilu Olgi Kalickiej pojawiło się zdjęcie zrobione tuż przed imprezą urodzinową  jej syna, Aleksego. Widać, że aktorka bardzo się postarała, by wszystko wyglądało pięknie i spójnie. Jak sama przyznała, urodziny wyszły „bajecznie i przepysznie”. Zresztą sami zobaczcie:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

„Wzruszam się i wracam myślami do tych pierwszych dni razem”

Gwiazda czuje się spełniona w roli mamy. Nie wstydzi się pokazywać zdjęć, na których jest bez makijażu i niewyspana, bo bycie mamą często tak właśnie wygląda, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka. Z okazji pierwszych urodzin Aleksego Olga pochwaliła się fanom fotografią wykonaną w dniu, w którym syn przyszedł na świat. Od tego dnia aktorka codziennie zmagała się z wieloma pytaniami i obawami, ale ostatecznie przyznaje, że czuje się szczęśliwa. Pod zdjęciem przedstawiającym cudowne, pierwsze chwile we dwoje, napisała:

„Jak sobie pomyślę, ile razy przez ten rok płakałam i śmiałam się równocześnie z nadmiaru hormonów, szczęścia i obaw „czy jestem wystarczająco dobrą mamą”. Dziś wzruszam się i wracam myślami do tych pierwszych dni razem, nie mogąc wciąż sklecić nic mądrego. Wiem jedno. Jestem szczęśliwa. I choć wielokrotnie miałam zwątpienia, czuję i wiem, że jestem potrzebna temu małemu człowiekowi taka, jaka jestem. Nie zawsze idealna. I dziś kiedy Aleksy ma swoje święto, ja też świętuję”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

14.01.2019 - nigdy nie zapomnę tego dnia. Po 11 godzinach wchodzenia na Mont Everest na świecie pojawił się Aleksy. Jak sobie pomyślę ile razy przez ten rok płakałam i śmiałam się równocześnie z nadmiaru hormonów, szczęścia i obaw „czy jestem wystarczająco dobrą mamą”. Dziś wzruszam się i wracam myślami do tych pierwszych dni razem nie mogąc wciąż sklecić nic mądrego. Wiem jedno. Jestem szczęśliwa. I choć wielokrotnie miałam zwątpienia, czuję i wiem, że jestem potrzebna temu małemu człowiekowi taka jaka jestem. Nie zawsze idealna. I dziś kiedy Aleksy ma swoje święto ja tez świętuję. I chcę przypomnieć każdej mamie: JESTEŚ WYJĄTKOWA, JESTEŚ WIELKA, każda z nas ma czasem gorsze dni, ale dla naszych Skarbów zawsze będziemy najważniejsze. ♥️ zdjęcie zrobione w pierwszym dniu Aleksia 🥰 Zrobione przez @c.nowakk , z którego jestem bardzo dumna. Jest świetnym tatą, a przez ten rok wiele razy udowodnił mi, że rzeczy niemożliwe „załatwia od ręki”. ♥️

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Czułyście się podobnie jak Olga Kalicka w pierwszym roku po narodzinach dziecka? Dla was też był to rok pełen emocji i wzruszeń? Jak wspominacie pierwsze chwile z waszymi maluszkami? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy