Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska
fot. screen Instagram/Oliwia Bieniuk/Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Mija 7 lat od śmierci Anny Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. W siódmą rocznicę śmierci mamy Oliwia Bieniuk, córka aktorki i piłkarza Jarosława Bieniuka, opublikowała w mediach społecznościowych archiwalną fotografię z mamą.
Hanna Szczesiak
Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska
fot. screen Instagram/Oliwia Bieniuk/Anna Przybylska
Oliwia Bieniuk straciła mamę, gdy miała zaledwie 12 lat. Dziś niespełna 19-letnia córka aktorki i piłkarza spełnia się w roli modelki, możemy ją również oglądać na parkiecie w programie „Taniec z Gwiazdami”. Już od pierwszego odcinka nastolatka wzbudza ogromne emocje – również dlatego, że wielu osobom bardzo przypomina zmarłą Annę Przybylską.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z mamą

W rocznicę śmierci aktorki Oliwia Bieniuk zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcie z mamą. Fotografię znad morza opatrzyła symbolem czarnego serca.


„Mama była jedną z najlepszych aktorek w Polsce i odeszła, kiedy miałam 12 lat. Była to wielka tragedia dla naszej rodziny, nie byłam sama. Najbardziej w rodzinie wspiera mnie tata, dużym wsparciem była również rodzina od strony mamy” – wspominała Oliwia Bieniuk w jednym z ostatnich odcinków „Tańca z Gwiazdami”.

W ostatnim odcinku programu, emitowanym dzień przed rocznicą śmierci Anny Przybylskiej, nastolatka przyznała, że wiąże swoją przyszłość z aktorstwem, a jedną z jej inspiracji była oczywiście mama. „Moje zainteresowanie aktorstwem wzięło się generalnie z domu. Przez to, że mama była aktorką i była moją wielką inspiracją. Chciałabym na pewno ulepszyć swoją dykcję, bo z tym mam od zawsze największy problem. Gdy się stresuję, plącze mi się język” – mówiła Oliwia Bieniuk.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk


Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy