opaska fitness fitbit wykryła wczesną ciążę
fot. Instagram/@fitbitbaby

Niewiarygodne: opaska fitness wykryła wczesną ciążę!

Czy to oznacza koniec sikania na testy ciążowe? Ta para dowiedziała się, że będzie miała dziecko dzięki... opasce fitness.
Karolina Stępniewska
opaska fitness fitbit wykryła wczesną ciążę
fot. Instagram/@fitbitbaby

Nowojorska para – David i Yvonne – to entuzjaści aktywnego stylu życia. Kiedy on dostał na  Gwiazdkę opaskę Fitbit, monitorującą m.in.. puls serca, sen i aktywność fizyczną, ona też zapragnęła mieć taki gadżet. I to właśnie dzięki tej opasce dowiedzieli się, że zostaną rodzicami!Pewnego dnia mężczyzna, sprawdzając dane na opasce swojej dziewczyny, zdziwił się wysokimi  pomiarami pulsu kobiety. Utrzymywały się na wysokim poziomie nawet w czasie odpoczynku. Wszystkie wyniki z ostatnich kilku dni wydały mu się zresztą dziwne. Pomyślał, że urządzenie jest zepsute, zamiast jednak od razu reklamować opaskę, postanowił zapytać na forum internetowym, czy ktoś miał podobne doświadczenia z tym gadżetem i czy można go jakoś zresetować przed uruchamianiem całej procedury zwrotu i reklamacji. 

"Chyba coś jest nie tak z czujnikiem" - napisał. Internauci pospieszyli z pomocą, a jeden trafił w sedno: "Czy doświadczyła czegoś stresującego w ostatnich dniach, a może jest w ciąży?" - zapytał. David podzielił się tą uwagą z Yvonne i oboje uznali, że to może być prawdą, bo od pewnego czasu starali się o dziecko. Kobieta zrobiła test ciążowy i... bingo! Zobaczyli dwie kreski. 

Para jest zachwycona nowiną. "Fajnie będzie kiedyś opowiedzieć dziecku tę historię" - cieszy się David. Już założyli konto na Instagramie, więc jeśli chcecie śledzić losy "fitbitowej" ciąży, zajrzyjcie na profil babyfitbit.

Przeczytaj też:
Redakcja poleca: Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? - film
Zbyt wcześnie zrobiony test ciążowy może pokazywać fałszywy wynik. Sprawdź, jak długo powinnaś zaczekać, zanim go wykonasz.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy