GRY
 
 

Open Family Day


25.09.2011r., W Warszawie odbędzie się największy rodzinny festiwal kulinarny w Polsce.

wydarzenia
Zapraszamy niezależnie od panującej aury: na Torze Wyścigów Konnych Służewiec stanie imponujących rozmiarów namiot, który zapewni piknikową  atmosferę, a jednocześnie zabezpieczenie przed niespodziankami pogodowymi.
Przez cały dzień dostępne będą trzy strefy dziecięcych atrakcji: Bobo Fiesta i Esta Fiesta – dla dzieci od lat 4 oraz Mini Fiesta dla młodszych.

Jednocześnie maluchy w wieku 3,5-7 lat będzie można pozostawić w „piknikowym przedszkolu” pod okiem doświadczonych opiekunek. Wśród atrakcji dla najmłodszych gości znajdą się: plastyczne podróże do Ameryki Łacińskiej, nauka savoir-vivre przy stole, zabawy z owocami i warzywami, warsztaty sushi z Alicją Than, interaktywny teatrzyk, czytanie bajek i wiele innych, nie tylko kulinarnych, zabaw.

Na rodziców czeka doskonała brunchowa kuchnia 6 restauracji z Warszawy i Krakowa oraz możliwość degustacji różnych gatunków win z całego świata. Ponadto: akademie i pokazy kulinarne znanych mistrzów kuchni: Pascala Brodnickiego, Karola Okrasy, Josepha Seeletso oraz innych znakomitych wirtuozów kulinarnych: Grzegorza Łapanowskiego, Jarka Uścińskiego, Anię Starmach, i Tomka Woźniaka. W Klubie Konesera czekają natomiast interesujące warsztaty, wykłady i degustacje prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach.

więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj