Ukryta kamera nagrała szokujące zachowanie opiekunki
fot. YouTube/aRichest

Ukryta kamera zarejestrowała okrucieństwa opiekunki... Rodzice ostrzegają innych!

To nagranie przeraża i zmusza do refleksji. Gdyby nie ukryta kamera, mogłoby dojść do tragedii!
Hanna Szczesiak
Ukryta kamera nagrała szokujące zachowanie opiekunki
fot. YouTube/aRichest
Do sieci trafiło przerażające nagranie, na którym opiekunka znęca się nad niemowlęciem. Rodzice dziewczynki zgłosili sprawę na policję i apelują do rodziców, by dokładnie sprawdzali, czy osoby, z którymi zostawiają swoje dzieci, są godne zaufania.

Dzięki kamerze nie doszło do tragedii

Annemarie Theron, mama malutkiej Laili, zainstalowała ukrytą kamerę w pokoju dziewczynki. Od jakiegoś czasu zaczęła mieć podejrzenia, że w domu dzieje się coś niedobrego – zauważyła na ciele córeczki otarcia i siniaki. Gdy kobieta zobaczyła nagranie, była przerażona. Od razu powiadomiła policję. Opiekunka została aresztowana, śledczy wszczęli postępowanie.

Nagranie z ukrytej kamery jest wstrząsające i nie można go spokojnie oglądać. Mama Laili przyznała, że po zobaczeniu nagrania przez kilka dni nie mogła dojść do siebie. Boi się, że okrucieństwa, jakich doświadczyła jej córeczka, będą miały wpływ na jej życie w przyszłości.

Zobaczcie nagranie opublikowane w sieci. Uwaga, film jest drastyczny i wywołuje skrajne emocje!
 
Redakcja poleca: Reakcje dziecka na nową opiekunkę - film
Jak dziecko może zareagować na nową osobę, która ma sprawować nad nim opiekę? Obserwuj malucha. Odmienne i dziwne zachowanie dziecka może być sygnałem, że nie czuje się dobrze w obecności nowej osoby.

Uważaj, z kim zostawiasz dziecko!

Serce pęka na widok krzywd, jakich doznała mała Laila. Strach pomyśleć, co działo się wcześniej, zanim rodzice zainstalowali w pokoju córki kamerę. Choć podglądanie i sprawdzanie opiekunek jest kontrowersyjnym tematem, takie nagrania są ostrzeżeniem dla rodziców i uświadamiają, że nawet osoba, której ufamy, może okazać się potworem...

Zobacz także: Pielęgniarki bawiły się noworodkiem jak lalką! Staną przed sądem

Źródło: metro.co.uk, YouTube
Oceń artykuł

Ocena 4 na 8 głosy

Zobacz także

Popularne tematy