Fundacja Gajusz szuka pracowników
fot. Facebook/Fundacja Gajusz

Ośrodek adopcyjny szuka pracowników! „Kochających cioć (lub wujków!), by utulić, nakarmić, ukoić płacz”

Ośrodek działający przy Fundacji Gajusz zajmuje się opuszczonymi niemowlętami do 1. roku życia. Placówka potrzebuje wsparcia empatycznych opiekunek na pełen etat.
Aleksandra Zaborowska
Fundacja Gajusz szuka pracowników
fot. Facebook/Fundacja Gajusz
„W tym roku przyjęliśmy już sześcioro dzieci. Ciągle odbieramy telefon i ze słuchawki płyną pytania o możliwość przyjęcia maluszków” – piszą pracownicy ośrodka Tuli Luli działającego przy Fundacji Gajusz. Takich ośrodków jest zaledwie dwa w Polsce –tylko one zajmują się noworodkami i niemowlętami poniżej 1. roku życia.

Tulisie szukają cioć i wujków

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny Tuli Luli ogłosił, że poszukuje pracowników na pełen etat. Pandemia uniemożliwiła placówce korzystanie z pomocy wolontariuszy.  

„Tulisie potrzebują opiekunek. Kochających cioć (lub wujków!), by utulić, nakarmić, ukoić płacz. Po prostu zastąpić mamę. Nie oceniamy, dlaczego zostawiła. Prosimy – Wy też tego nie róbcie. Najważniejsze, że maluszki są bezpieczne i otoczone czułą opieką” – apeluje ośrodek.

Jakie są oczekiwania pracodawcy? Ze względu na przepisy, wymagana jest ukończona szkoła pod kątem pracy jako opiekun dziecięcy, pielęgniarka bądź studia pedagogiczne.
 
Źródło: aleteia.org

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy