Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnuczkiem
fot. Instagram/malgorzata_ok

Ostrowska-Królikowska pokazuje wnuczkowi pierwszy śnieg. WZRUSZAJĄCY post!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która straciła w tym roku męża, może liczyć na ogromne wsparcie swojej dużej rodziny. Radość w tym ciężkim okresie przynosi jej najmłodszy wnuczek – Józio.
Aleksandra Zaborowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnuczkiem
fot. Instagram/malgorzata_ok
Rodzina Królikowskich doświadczyła w tym roku strasznego ciosu, którym była śmierć Pawła Królikowskiego. Ukochany mąż i ojciec aktorskiego rodu zmagał się z chorobą neurologiczną. Po tym ciężkim wydarzeniu, Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaczęła znacznie częściej udzielać się w mediach społecznościowych. Za namową syna Antka, relacjonuje swoje życie zawodowe, jak i wybrane momenty z życia rodzinnego.

Ostrowska-Królikowska ogląda pierwszy śnieg wnuczkiem

Na ostatnim zdjęciu Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazuje pierwszy śnieg swojemu wnukowi Józiowi. Synek Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz przynosi rodzinie wiele uciechy i pomaga pozytywnie spojrzeć w przyszłość.
„Wybiegam w przyszłość, myśli skrzą czystością śniegu, nasze życie pełne pytań i słów… NOWY CZAS, by jasny był jak śniegowe płatki” – napisała pod fotografią aktorka.

Piękne, wzruszające zdjęcie zachwyciło fanów, którzy składali aktorskiej rodzinie najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne. Zdjęcie polubiła także serialowa córka Ostrowskiej-Królikowskiej – Agnieszka Kaczorowska, która wciela się w rolę Bożenki Lubicz w serialu „Klan”.
 
Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy