Otylia Jędrzejczak
fot. screen/Instagram otyliaswim

Otylia Jędrzejczak "ładuje akumulatory" i już odpoczywa majówkowo

Otylia Jędrzejczak wraz z córeczką Marcelinką łapie ostatnie momenty ciszy i spokoju nad polskim morzem, a uśmiech Otylii mówi więcej niż tysiące słów o byciu szczęśliwą mamą. Takie chwile pamięta się na zawsze.
Agnieszka Majchrzak
Otylia Jędrzejczak
fot. screen/Instagram otyliaswim
"Uwielbiam patrzeć na fale i rozmyślać,obserwować, pisać" – podzieliła się uczuciami na swoim profilu na Instagramie nasza mistrzyni w pływaniu.

"Kocham wodę w każdej postaci"

Majówka już tuż tuż, lada moment nadmorskie i górskie miejscowości zapełnią się tłumami turystów. Patrząc na zdjęcie Otylii z córeczką ma się wrażenie, że znalazły się gdzieś na zupełnym odludziu - kilometry pustej plaży i spokojne morze. Otylia trzyma córeczkę jedną ręką, uśmiecha się, włosy rozwiane wiatrem, twarz skąpana w słońcu. Szczęście. "Kocham wodę w każdej postaci, kocham zapach tego wiatru" – napisała Otylia Jędrzejczak na Instagramie. Dla mistrzyni to idealne miejsce na ładowanie akumulatorów. "Doceniać każdą chwilę i być tu i teraz" – pisze.

Ale z małym, rocznym szkrabem to nie takie proste i każda mama dobrze wie, że maluch na plaży to nieustająca praca. Wszak piach, woda to żywioł każdego dziecka! A co dopiero, gdy tak jak córeczka Otylii Jędrzejczak, widzi się morze po raz pierwszy. "Tym razem nie miałam szansy usiąść i popatrzeć na fale, bo ciągle śledziłam kroki córki, nie napisałam żadnego wiersza, nie napisałam nawet słowa bo moja mała mistrzyni nie pozwoliła to i tak jestem szczęśliwa, że pierwszy raz mogłam pokazać jej tą przestrzeń" – dzieli się swoimi emocjami mistrzyni.

Tydzień z nagrodami na MamoToJa.pl! Codziennie nowy konkurs! Sprawdź, klikając w grafikę:


 
Redakcja poleca: Jedziesz z dzieckiem? Te zasady są dla ciebie święte! [WIDEO]
Gdzie jest najbezpieczniejsze miejsce dla dziecka w samochodzie? O czym warto pamiętać, a czego nie powinno się robić podczas podróży z dzieckiem? – radzi ekspert Filip Raszewski, trener doskonalenia techniki jazdy w ŠKODA Auto Szkoła.

Odkrywanie świata na nowo

Mała Marcelina jest zachwycona morzem "Wspólnie dotknąć wody, stanąć na brzegu, zobaczyć uśmiech i usłyszeć krzyk radości" – napisała Jędrzejczak. Zwierza się, że macierzyństwo to dla niej wspaniała przygoda.  "Każdy z nią moment jest odkrywaniem czegoś nowego, jest też odkrywaniem siebie" – wyznaje mama.
 

"Pięknie napisane! Sama prawda, i o tym, że nie ma się czasu podziwiać piękna przyrody ( nasza ostatnia wycieczka w góry - kilka godzin nieustannego machania rękami przy dziecku ), i również o tym odkrywaniu z dzieckiem świata na nowo" – skomentowali internauci.

Czy też zgadzacie się z Otylią? Podzielcie się swoimi emocjami w komentarzach!

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy