Pałac Buckingham odpowiada na wywiad Harry'ego i Meghan
fot. Instagram/misanharriman

Pałac Buckingham ODPOWIADA na wywiad Meghan i Harry’ego!

Wywiad, który zgromadził przed telewizorami rekordowe ilości widzów, nie został pozostawiony bez odpowiedzi przez rodzinę królewską. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, w którym odnosi się do rozmowy książęcej pary z Oprah Winfrey.
Aleksandra Zaborowska
Pałac Buckingham odpowiada na wywiad Harry'ego i Meghan
fot. Instagram/misanharriman
We wtorek pojawiło się oświadczenie, które Pałac Buckingham wydał w sprawie głośnego wywiadu księżnej i księcia Sussex. Chociaż oczywiste jest, że żaden z członków „Firmy” (jak nazywała rodzinę Meghan Markle) nie może odnieść się do zarzutów bezpośrednio, biuro prasowe królowej zdecydowało się na wystosowanie oficjalnej odpowiedzi.

Pałac Buckingham ODPOWIADA Meghan i Harry’emu

„Cała rodzina ze smutkiem dowiedziała się, jak trudne były ostatnie lata dla Harry'ego i Meghan. Poruszone przez nich kwestie, szczególnie te związane z rasą, są bardzo niepokojące. Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, są traktowane bardzo poważnie i zostaną omówione prywatnie przez rodzinę. Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny” – czytamy w oświadczeniu.

Choć oficjalna odpowiedź niewiele rozjaśnia, sugeruje, że w pewnych punktach wersje wydarzeń Sussexów i rodziny królewskiej mogą się rozmijać.

Wywiad podzielił Wielką Brytanię

Sensacyjny wywiad podzielił widzów na całym świecie – ale przede wszystkim Brytyjczyków. Chociaż poglądy na temat sporu rodziny królewskiej z Sussexami różnią się w zależności od poglądów politycznych (konserwatywni obywatele częściej trzymają stronę monarchii, a wyborcy Partii Pracy – Harry’ego i Meghan), 36% spośród wszystkich ankietowanych pozostaje lojalne królowej.

Jak dalej potoczy się królewski skandal?
 
Źródło: TVN24

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy