Pieluszki Pampers Premium Care w promocji w Tesco
fot. AdobeStock

Pieluszki Pampers Premium w świetnej cenie w Tesco (tylko do jutra!)

Używacie tej linii produktów Pampers? Teraz możecie sporo zaoszczędzić (polecamy zrobić większe zapasy, to się naprawdę opłaca)!
Milena Oszczepalińska
Pieluszki Pampers Premium Care w promocji w Tesco
fot. AdobeStock
W aktualnej gazetce Tesco znajdziecie super ofertę na pieluszki Pampers Premium Care. Ta linia popularnej marki produktów dla niemowląt jest jedną z lepszych, przez co również droższych. Teraz jednak możecie zaopatrzyć się w te pieluszki (najlepiej z zapasem) bez znaczącego obciążenia dla portfela. Musicie się jednak pospieszyć, promocja na nie trwa tylko do środy, 28 sierpnia!

Pampers Premium Care w promocji w Tesco

Pieluszki Pampers Premium w normalnej ofercie cenowej w Tesco kosztowały 53,99 zł za opakowanie. Teraz te same pieluszki kupicie z 25 proc. rabatem, czyli za 39,99 zł. Mowa tu o opakowaniach mieszczących ok. 50 sztuk (w przypadku pieluszek w rozmiarze maxi są to 52 pieluszki w tej cenie). W sprzedaży dostępne są różne rozmiary pampersów. Cena pojedynczej pieluszki w promocji wynosi jedynie 77 groszy. Przyznacie, że jak na linię Premium Care, to naprawdę tanio!

Aby kupić pieluszki po obniżce, musicie zrobić to szybko, ponieważ oferta obowiązuje wyłącznie do jutra (lub do wyczerpania zapasów, o czym hipermarket informuje w swojej gazetce). Jeśli jednak w waszej okolicy nie ma Tesco lub potrzebne wam rozmiary będą już wyprzedane, polecamy zaopatrzyć się w sklepach internetowych. W sieci produkty Pampers można kupić za naprawdę nieduże pieniądze, a w dodatku dostarczane są pod same drzwi domu, co jest kolejną korzyścią.
Również do jutra możecie kupić w Tesco pieluszki Fred&Flo BIG PACK (np. rozmiar maxi zawierający 100 sztuk) z 19 proc. obniżką, czyli za 41,99 zł za opakowanie. 

Źródło: tesco.pl [content:8_1789,0_25980,0_23970,0_26164:CMNews]
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy