GRY
 
 

Pan Korek i odlotowe eksperymenty

17.09.2011r., Zapraszamy na dzień otwarty w Unikids Bielsko-Biała, gdzie Pan Korek przeprowadzał będzie odlotowe eksperymenty z fizyki.

logo pan korek

Pan Korek prowadzi odlotowe widowiska popularnonaukowe w trakcie różnych imprez integracyjnych, firmowych, kulturalnych i plenerowych. Pan Korek stara się, by zdecydowaną większość eksperymentów przeprowadzali uczestnicy pokazu, oczywiście zachowując stosowne do ich wieku środki bezpieczeństwa. Pan Korek gwarantuje dobrą zabawę w naukowej atmosferze.Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS

..to naukowa zabawa w studiowanie. Przeznaczony jest dla wszystkich dzieci od 6-12 lat, które chcą dowiedzieć się m.in. :Czemu wyginęły dinozaury? Jak wygląda wszechświat i czy można zakleić czarną dziurę? Skąd się wzięły i po co nam pieniądze? Czy to magia czy fizyka? oraz znaleźć odpowiedzi na wiele innych pytań na które dorośli czasem nie mają czasu odpowiadać (lub nie znają na nie odpowiedzi...)

ul.Komorowicka 25
43-300 Bielsko-Biała

więcej »
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj