GRY
 
 

Pani Smykałka w Cafe Bebe

Pani Smykałka zaprasza na wyjątkowe zajęcia-pierwsze tego typu w Poznaniu: połączenie czytania, fantazjowania i działania z origami! ZAPISY DO DNIA 16.10.2011.

Pani Smykałka zaprasza na wyjątkowe zajęcia-pierwsze tego typu w Poznaniu: połączenie czytania, fantazjowania i działania z origami! ZAPISY DO DNIA 16.10.2011.

Dla dzieci 1-3lat

Czytanie, bajanie i baraszkowanie – zajęcia dla dzieci z mamą i nie tylko
godz 11.30  (45-60min)

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na spotkanie z bajką, czytanką i zabawianką w ramionach mamy, taty lub babci czy siostry i niani. W czasie spotkania będziemy słuchać opowieści, które wyskakują z książek dla maluchów, wspólnie pośpiewamy, zatańczymy, pobawimy się razem i osobno.

Będzie nam towarzyszyć muzyka, rymowanki, rytmy, masażyki na plecach, czyli to wszystko, czego małemu dziecku potrzeba do ogólnego, harmonijnego rozwoju.

Po każdym spotkaniu dorosły otrzyma teksty piosenek, wierszyków i zabawianek, by móc w domu dalej kontynuować wspólne baraszkowanie i twórcze spędzanie wolnego czasu ze swoim dzieckiem.

Koszt zajęć:
19 zł (dziecko+1osoba dorosła) PROMOCJA!!! PRZY ZAPISIE DO 16.10.2011 KOSZT 15zł!!
Ilość miejsc ograniczona. Minimum 5 dzieci.

Dla dzieci w wieku 4-8 lat

Czytanie, słuchanie i rozrabianie... na papierze

Zajęcia dla przedszkolaków i pierwszaków godz 16:30 (90min)
Dzieci w wieku 4-8 lat najpierw aktywnie słuchają czytanego tekstu, fragmentu książki. W trakcie wykonują wprawki dramowe, ćwiczenia z rymami i rytmami, wszystko to przeplatane jest rozmową o: WARTOŚCIACH, TRENINGIEM UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNYCH, M.IN. WSPÓŁPRACĄ, WSPÓŁDZIAŁANIEM, UMIEJĘTNOŚCIĄ SŁUCHANIA Z UWAGĄ, ETC,

W ostatniej części spotkania za sprawą papieru, własnych rąk i wyobraźni, dzieci wyczarowują obrazy płaskie lub przestrzenne w technice orgiami, które na pamiątkę spotkania zabierają do domu. Jest to równocześnie pomysł, na dalszą rozmowę z dziećmi, która może być kontynuacją tego co się wydarzyło na zajęciach w Cafe Bebe.

Koszt zajęć: 35zł (dziecko) PROMOCJA!!!! ZAPISY DO DNIA 16.10.2011- KOSZT 28zł!!

ul. Strzelecka 20/2
61-846, Poznań
tel 504 699 981 Ilość miejsc ograniczona. Minimum 5 dzieci

Szczegóły i zapisy »

Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj