GRY
 
 

PARADY POTOCKIEGO – warsztaty teatralne dla młodzieży

16-26. 08. 2011r. w godz. 10:00-13:00 Ośrodek Edukacji Muzealnej w ramach projektu Wakacyjne Łazienki zaprasza dzieci w wieku 10 - 16 lat na cykl warsztatów teatralnych.

wydarzenia
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
Miłośników teatru i gry aktorskiej zapraszamy do wzięcia udziału w prawdziwym przedstawieniu teatru dworskiego! Na zajęciach  poznamy tajniki warsztatu aktorskiego, wejdziemy za kulisy oryginalnego teatru osiemnastowiecznego i poznamy sztuki z kręgu mecenatu Stanisława Augusta.

Warsztaty teatralne będą wspólną przygodą i spotkaniem z iskrzącymi się dowcipem "Paradami" Jana Potockiego. Uczestnicy warsztatów będą mogli rozwijać swoje talenty aktorskie podczas - pełnych niespodzianek i zabaw - spotkań z klasyką teatralną. Mieniące się kolorowymi postaciami "Parady" stanowią znakomite źródło do intensywnych ćwiczeń rozwijających plastykę ciała, kulturę gestu i możliwości głosowe uczestników.

Dodatkową atrakcją będzie przedstawienie „Parady” Potockiego wystawione przez uczestników warsztatów w ostatnim dniu zajęć na deskach Teatru Stanisławowskiego! Na przedstawienie zaprosimy rodziców, opiekunów i wszystkich przyjaciół, którzy będą mogli podziwiać nasze aktorskie dokonania oraz poczuć atmosferę prawdziwego teatru dworskiego!

Zapisy: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl
Karnet: 200 zł (do zakupienia w kasie w Pałacu na Wyspie lub w Podchorążówce)

więcej »
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj