GRY
 
 

Park Miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie

Park Miniatur to jedyne miejsce, w którym możliwa jest podróż dookoła świata w jeden dzień. Wystarczy kilka minut by przekroczyć granicę.

wakacje, góry
fot. parkminiatur.com
Podróż dookoła świata w jeden dzień – czy to jest możliwe? Okazuje się, że tak. W Inwałdzie (województwo małopolskie), niewielkiej miejscowości położonej w odległości 6 km od Andrychowa i 6 km od Wadowic znajduje się Park Miniatur „Świat Marzeń”. Na powierzchni 45.000 m2 można podziwiać ponad 50 modeli najsławniejszych cudów architektonicznych świata, m.in.: Świątynia Akropolu, Koloseum, Krzywa Wieża w Pizie, Bazylika Św. Piotra, Statua Wolności, Mur Chiński, Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Big Ben, Sfinks, Biały Dom. Odwiedzanie kolejnych państw i ich zabytków to kwestia paru minut.

Prawie wszystkie miniatury zostały zbudowane w skali 1:25. Zastosowanie jednej skali pozwala na porównanie wielkości poszczególnych obiektów.

Lunapark gwarantuje doskonałą zabawę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dorośli, którzy lubią mocne wrażenia, powinni obejrzeć Pirat Show i Egipt Horror Show, wybrać się na seans do kina 5D MAX oraz w niezwykłą podróż na Symulatorze. Najbardziej odważni mogą zaszaleć na Rollercoasterze i Rapids River. A na najmłodszych turystów czeka kolejka elektryczna, zjeżdżalnia, Małpi Gaj, Ogromna Piaskownica.

Dla dzieci polecamy:

ZIELONY LABIRYNT
Radość i zabawa pośród pachnących zielenią korytarzy! Skomplikowany system zielonych korytarzy wymaga poświęcenia od kilku do kilkudziesięciu minut na osiągnięcie celu. Nad Zielonym Labiryntem znajduje się pomost widokowy, z którego rodzice mogą obserwować poczynania swoich pociech.

DLA NAJMŁODSZYCH (atrakcje bezpłatne)
Kolejka elektryczna Farma (od 3 – 11 lat)
Dziecięca Karuzela (od 3 – 11 lat)
9 metrowa zjeżdżalnia (do 10 lat)
Małpi Gaj ( do 7 lat)
Ogromna Piaskownica

Park Miniatur czynny jest przez cały rok.
Czas spędzony w Parku Miniatur to niezapomniane wrażenia.

Park Miniatur „Świat Marzeń" 
Inwałd
ul. Wadowicka 169

34-120 Andrychów 

tel./fax +48 33 875 73 20, +48 696 080 944
Więcej »

 

Redakcja poleca: Dzieci mówią o wakacjach - film
Za co dzieci lubią wakacje i co można robić latem - zapytaliśmy maluchy na gdańskich ulicach.
Doładuj
Przeładuj