Mapa atrakcji dla dzieci

Przepis na udane wakacje z dzieckiem? Mnóstwo atrakcji! Zamki, parki rozrywki, skanseny, rezerwaty zwierząt, czyli wszystko to, co sprawia, że nuda nie ma wstępu. Wybierz województwo, w którym znajduje się wasza urlopowa miejscowość, a my podpowiemy ci, dokąd się wybrać, by zrobić przerwę od plaży, gór czy jeziora.
park trampolin happy jump
fot. Park Trampolin Happy Jump w Rzeszowie

Park Trampolin Happy Jump

Fanom dobrej zabawy i ruchu, Rzeszów może zaoferować wizytę w Parku Trampolin. Może okazać się świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i opiekunów. Na trampolinach maluchy mogą swobodnie poskakać, wykonywać akrobacje i spróbować nowej formy ruchu. Powierzchnia pomieszczeń jest na tyle duża, że nawet przy dłuższym pobycie dziecko szybko nie znudzi się atrakcjami. Park trampolin Happy Jump to innowacyjny, pierwszy na Podkarpaciu obiekt sportowo- rekreacyjny przeznaczony dla osób w każdym wieku i o każdej porze roku. Zestaw 26 prostokątnych trampolin połączonych ze sobą, oraz basenem piankowym, pozwala na przeżycie niezwykłych emocji i świetną zabawę oraz wykonywanie profesjonalnych ćwiczeń wytrzymałościowych, siłowych czy fitness.
Obiekt wyposażony jest w poczekalnie z kącikiem zabaw dla maluchów, dwie szatnie z szafkami, toaletą i prysznicem, salkę przeznaczoną na imprezy urodzinowe i okolicznościowe. Istnieje możliwość kupienia biletu rodzinnego – 2+1.
Park Trampolin Happy Jump
ul. Torowa 2 , Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 698-739-228
kontakt@happyjump.com.pl
http://happyjump.com.pl/
Wróć do mapy atrakcji