Partner Agnieszki Włodarczyk całuje synka prosto w usta. Nie wszyscy to popierają
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Partner Agnieszki Włodarczyk całuje synka prosto w usta. Nie wszyscy to popierają

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się na Instagramie nagraniem, na którym widać, jak Robert Karaś okazuje czułość synkowi. Młody tata nie widzi świata poza maluchem.
Sylwia Arlak
Partner Agnieszki Włodarczyk całuje synka prosto w usta. Nie wszyscy to popierają
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Na profilu aktorki na Instagramie nie brakuje materiałów z jej partnerem Robertem Karasiem, a także ich malutkim synkiem. Tym razem gwiazda zamieściła wideo, na którym pokazała młodego tatę z maluchem. To, co widać na filmie, nie dla wszystkich będzie rozczulające.

Agnieszka Włodarczyk pokazała wideo z synkiem i partnerem 

Agnieszka Włodarczyk pokazała na Instagramie wideo, na którym Robert Karaś okazuje czułość synkowi. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie fakt, że w pewnym momencie całuje malucha prosto w usta. „Kocham ten widok” – podpisała nagranie aktorka. 


Choć aktorka jest zachwycona, opinie na temat takiej praktyki są podzielone. Część osób zastanawia się też, czy całowanie niemowląt jest groźne. Okazuje się, że rzeczywiście może tak być. Lekarze ostrzegają, że całując maluszka, możemy przekazać (niegroźne dla osób dorosłych, groźne dla małego dziecka) drobnoustroje znajdujące się w ślinie.

Część psychologów jest zdania, że choć dotyk jest bardzo ważny w budowaniu więzi, małe dzieci nie przepadają za pocałunkami w usta (po wszystkim często starają się wytrzeć je rączką).


Gwiazda wielokrotnie chwaliła swojego partnera w social mediach. Od kiedy Milan pojawił się na świecie, pokazuje na Instagramie, jakim Robert Karaś jest ojcem. Przekonuje, że podobnie jak ona, nie widzi świata poza synkiem i że chętnie angażuje się w opiekę nad maluchem. Widać, że dziecko zrewolucjonizowało życie pary i daje im dużo radości. 
 
Przypomnijmy, że Milan urodził się 7 lipca. Od tamtej pory Agnieszka Włodarczyk dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa w sieci. Ostatnio ogłosiła, że wróciła na plan. W swoim stylu pokazała fanom, jak godzi pracę z macierzyństwem.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy