Anna Dereszowska z partnerem Danielem Duniakiem
fot. screen Instagram/Anna Dereszowska

Partner doprowadza Annę Dereszowską do łez. „Czasem brakuje mi u Daniela wyrozumiałości”

Anna Dereszowska wkrótce urodzi trzecie dziecko. Powiększenie rodziny nie jest jedyną zmianą w życiu aktorki – wspólnie z partnerem podjęła decyzję o przeprowadzce na Mazury. Choć brzmi sielsko, nowe wyzwania oznaczają również nowe kłopoty i… kłótnie, od których trudno uciec. Zwłaszcza z ciążowym brzuszkiem!
Hanna Szczesiak
Anna Dereszowska z partnerem Danielem Duniakiem
fot. screen Instagram/Anna Dereszowska
W czerwcu Anna Dereszowska poinformowała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka ma już dwoje dzieci – córkę Lenę ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim oraz syna Maksa, którego tatą jest Daniel Duniak, jej obecny partner. W intymnej rozmowie z „Twoim Stylem” Anna Dereszowska przyznała, że budowa domu często prowadzi do spięć, a ciążowe hormony nie pomagają w szybkim łagodzeniu sporów.

Anna Dereszowska o braku wsparcia od partnera

„Trzeba pilnować budowy, ja w ciąży, dwoje dzieci i pracy po uszy! A Daniel to racjonalista i czasem słyszę: »Kochana, prosiłem o coś, a ty tego nie zrobiłaś«” – opowiedziała aktorka na łamach magazynu. W takiej sytuacji łzy napływają jej do oczu i – jak sama określiła – „rusza do walki”, odpowiadając partnerowi: „Jak jesteś taki mądry, sam zawieź dziecko do lekarza, zrób zakupy!”.

Aktorka porównała partnera do własnego ojca: „Mam ogromnie wspierającego i czułego tatę. Czasem brakuje mi jego bezwarunkowej akceptacji i wyrozumiałości u Daniela. Tata powtarza: »Myszeczko, dasz radę, jesteś inteligentna, zaradna, piękna«. Jak słyszysz takie rzeczy – lecisz wysoko” – mówiła dla „Twojego Stylu”.
 
Ciąża to dla większości kobiet czas pełen skrajnych emocji, w którym potrzebują wsparcia i czułości bliskich osób, a przede wszystkim – spojrzenia na nie z łagodnością i wyrozumiałością. Być może po przeczytaniu wywiadu partnerki Daniel Duniak lepiej ją zrozumie? 

Annie Dereszowskiej i jej partnerowi życzymy, by udało im się pokonać wszelkie trudności – w końcu gdy na świecie pojawi się ich kolejne dziecko (aktorka zdradziła, że będzie to drugi syn), czeka ich jeszcze więcej wyzwań!
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy