Patrycja Tuchlińska
fot. Instagram

Patrycja Tuchlińska narzeka na trudy macierzyństwa, publikując zdjęcia z Dubaju

26-latka przyznała, że wyjazd z partnerem zrobił dla ich związku dużo dobrego. Chyba każda mama marzy o takim relaksie.
Dominika Bielas
Patrycja Tuchlińska
fot. Instagram
Patrycja Tuchlińska jest związana ze starszym o 48 lat milionerem. Para w sierpniu doczekała się pierwszego dziecka. 26-latka chętnie chwali się w mediach społecznościowych luksusowym życiem. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje fotografii w ekskluzywnych wnętrzach, drogich samochodach czy z rajskich podróży. Teraz Patrycja Tuchlińska podzieliła się na InstaStories zdjęciami z podróży do Dubaju. 

Jak za dawnych czasów

Celebrytka ostatnio jest mniej aktywna w mediach społecznościowych. W najnowszym wpisie na Instagramie przyznała, że na wakacjach w końcu mogła się poczuć, jak za dawnych czasów, gdyż miała więcej czasu na pielęgnowanie związku. „Macierzyństwo pochłania dużo czasu. Nawet trudno mi się zabrać za napisanie czegoś sensownego. Ten wyjazd zrobił dla nas sporo dobrego. Mogliśmy spędzić o wiele więcej czasu wspólnie, ale też (dzięki pomocy mojej mamy) wychodzić wieczorami na kolacje, jak za dawnych czasów. Tego nam było trzeba” – wyznała 26-latka.

Jej obserwatorki przyznały, że maluch w pierwszych tygodniach, a nawet miesiącach życia rzeczywiście pochłania cały czas. Okazały także wsparcie i przekazały dobre rady, by zajmując się dzieckiem, nie zapomniała o zadbaniu o siebie i swój związek. Nie umknęło im także, że celebrytka może liczyć na mamę:
„Super, że możesz liczyć na mamę”;
„O tak... maleństwo pochłania każdą chwilę, ale trzeba pamiętać o sobie i dbać o wspólne relacje, gdyż to podstawa związku. Fajnie, że mama pomaga i wspominasz i niej”;
„Wspaniale. Mama nie przestaje być kobietą. Trzeba znaleźć czas dla siebie i dla partnera”;
„Proszę nie dać się zwariować i zachować odpowiednie proporcje. Czas dla siebie jest bardzo ważny! Dziecko przecież potrzebuje szczęśliwej mamy”.
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy