Paulina i Krzysztof ze ŚOPW
fot. Instagram/kristoffer_zrobek

Paulina i Krzysztof ze „ŚOPW” nie mogą doczekać się narodzin pierwszego dziecka!

Paulina i Krzysztof ze „ŚOPW” spodziewają się pierwszego dziecka. Przyszły tata wyjawił, że już nie może się doczekać tego momentu. Fani jak zwykle nie zawiedli – gratulacjom nie było końca, ale w komentarzach pojawiło się też wiele zdziwienia, że para jest razem i tworzy tak zgrane, dobre małżeństwo.
Joanna  Biegaj
Paulina i Krzysztof ze ŚOPW
fot. Instagram/kristoffer_zrobek
Krzysztof i Paulina są jedną z nielicznych par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która nadal trwa w związku małżeńskim. Przez wszystkie edycje udało się to tylko kilku parom, niektóre z nich mają już dzieci. Anita i Adrian powitali na świecie swoje drugie dziecko, Oliwia i Łukasz również zostali rodzicami. Już niebawem powiększy się też rodzina Pauliny i Krzysztofa. 

Już nie mogą się doczekać!

Przyszły tata nie ukrywa, że już nie może doczekać się, aż maleństwo będzie na świecie. Krzysztof dodał urocze zdjęcie ze swoją ciężarną żoną i opisał  je cudownymi słowami: „Już doczekać się nie mogę 🎊🍀🎈💖👣👶”. Oboje z Pauliną bardzo cieszą się, że zostaną rodzicami. Będzie to ich pierwsze dziecko, więc z pewnością przyszli rodzice są bardzo szczęśliwi i już odliczają dni do porodu.
Redakcja poleca: Za próbę kradzieży łożyska żony ma wyrok w sądzie. Czy słusznie? [WIDEO]
Mężczyzna uciekał z łożyskiem w plecaku. Zatrzymała go policja. Sąd wydał wyrok. Czy łożysko rzeczywiście nie należy do kobiety rodzącej?

Pozytywne komentarze

Pod postem pojawiło się bardzo wiele pozytywnych komentarzy. Fani pisali, że Krzysztof i Paulina będą fantastycznymi rodzicami:

„My tez się nie możemy doczekać Wasze trójeczki. Pięknie wyglądacie a żona twoja prześliczna 🤩🤩🤩🤩”

„😍 bedziecie cudownymi rodzicami 👌”

„Pięknie wyglądacie ... niech dzidzia połączy te dwa światy w jeden cały ...nie musi być doskonały ,ale niech będzie tylko Wasz ❤️”

Zdziwienie internautów

Początki pary nie były łatwe, oboje nawet planowali rozwód. Udało im się jednak pokonać kryzys w związku i już niedługo na świecie powitają owoc swojej miłości. Internauci doskonale pamiętają trudne momenty w życiu tej pary, dlatego w komentarzach pod postem było również wiele zdziwienia, że nadal są oni razem.

„Kto by pomyślał,że tak Wam się uda❤️🔥”

„A zeczelo sie... Liczy sie koniec bajki... Super para z, Panstwa 🥂gratulacje”

Źródło: Instagram

[pisownia cytatów oryg. – przyp. red.]

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy