Paulina Sykut-Jeżyna rozszerza dietę córeczki i… sama też stosuje dietę niemowlęcą!

Paulina Sykut-Jeżyna pół roku temu urodziła córeczkę i właśnie weszła razem z nią w okres rozszerzania diety! Co już je mała Róża? I dlaczego jej mama też stosuje niemowlęcą dietę?
Rozszerzanie diety niemowlęcia to duże wyzwanie dla rodziców. Na szczęście w domu Pauliny Sykut-Jeżyny nie ma typowych scen plucia marchewką i płaczu nad brokułami. Prezenterka śmieje się, że jej córeczka chętnie zjada wszystkie nowości, a jedynym problemem jest to, że… sama Paulina nie zawsze ma czas na własny posiłek!

– Właściwie bardzo gładko weszłyśmy w rozszerzanie diety niemowlaka, bo Róża chętnie je i smakuje nowe rzeczy – mówi Paulina Sykut-Jeżyna. – Zjada dynię, marchewkę, ziemniaczki… 

Aktorka śmieje się, że sama też przeszła na dietę niemowlęcą, bo – zajęta opieką nad córeczką – zapomina czasem o sobie i nie ma czasu przygotować sobie posiłku dla siebie: 
– My kobiety musimy o sobie pamiętać. My też jesteśmy ważne. Sama wiem – po sobie i po moich koleżankach, że kiedy jesteśmy nadwyrężone porodem, tymi pierwszymi tygodniami z dzieckiem, jesteśmy w połogu, to zapominamy o sobie, bo wszystko inne jest dla nas bardziej absorbujące. 

Paulina Sykut-Jeżyna dodaje, ża sama złapała się na tym, że po porodzie dojada gdzieś na szybko, bo zapomina o sobie. Stara się jednak to zmienić i tak samo poważnie traktować swoje potrzeby, jak traktuje potrzeby swojej córeczki – także te jedzeniowe!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy