Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Instagram/paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się zdjęciem rodzinnym

Prezenterka pokazała, jak spędza wolne wieczory
Milena Oszczepalińska
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Instagram/paulinasykutjezyna
Paulina Sykut i Piotr Jeżyna są małżeństwem od 2011 roku. W grudniu 2016 roku przyszła na świat ich córka – Róża. Wydaje się, że małżeństwo Pauliny i Piotra jest jednym ze stabilniejszych w polskim show-biznesie. Nie mają na koncie żadnych publicznych afer, burzliwych rozstań. Zamiast tego cieszą się rodzinnym szczęściem. Zobaczcie, jakie zdjęcie wrzuciła ostatnio Paulina na swój profil na Instagramie:

Paulina Sykut-Jeżyna chwali się mężem i córką

Widać, że prezenterka czerpie radość z tych wspólnych chwil z rodziną. Z racji wykonywanego zawodu nie ma zbyt wielu wolnych wieczorów w tygodniu, dlatego gdy już się taki przytrafi, stara się zatrzymać go na jak najdłużej. Uwielbia po prostu posiedzieć z mężem na podłodze i cieszyć się widokiem małej Róży, która coraz więcej potrafi i jest coraz bardziej chętna na szalone zabawy z rodzicami.
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Paulina Sykut-Jeżyna to aktywna mama

Paulina co jakiś czas wrzuca zdjęcia ze wspólnych spacerów z dzieckiem. Zwykle wybiera wycieczki do lasu lub parku. Musi być aktywnie! Prezenterka uwielbia ruch. Widać, że nawet spacer z wózkiem i zakupami nie sprawia jej żadnych trudności, a wręcz jest frajdą.
 

🌲🐺🦉 #zakupy #zrobione #teraz #tylko #droga #przez #ciemny #las #i #będziemy #domu 😜 #dobrejnocy 🌜💋

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)


Ostatnio pochwaliła się też prezentem od męża z okazji rocznicy ślubu. Jak myślicie, co to było? Nie, nie brylanty... To rower elektryczny!

Jesteśmy pod wrażeniem tego, ile energii ma w sobie Paulina Sykut, która na co dzień jest przecież nie tylko mamą i żoną, lecz także kobietą pracującą. Może właśnie ten ciągły pośpiech tak ją napędza do jeszcze większej aktywności? A może to jednak coś innego – poczucie szczęścia, miłości i bezpieczeństwa? Bo widać, że tych prezenterce nie brakuje.  

Zobacz też: Kuba Wojewódzki zostanie tatą?!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy