Paulina Sykut-Jeżyna
fot. ONS.pl

Paulina Sykut-Jeżyna z córeczką korzystają z uroków jesieni

Mała Róża świetnie radzi sobie na rowerku biegowym, oczywiście w asyście mamy i w kasku, bo bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze. Popieramy!
Milena Oszczepalińska
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. ONS.pl
Paulina Sykut-Jeżyna bardzo lubi spędzać czas aktywnie. Gdy tylko może, wsiada na rower i rusza przed siebie, więc nie dziwne, że tą pasją próbuje też zarazić córkę. I jak widać, idzie jej to całkiem nieźle. Pogodynka pokazała na Instagramie, jak niespełna 3-letnia Róża jedzie skupiona na rowerku biegowym. Ten jesienny spacer obu dziewczyn z pewnością należał do udanych. Zresztą, zobaczcie sami!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Paulina Sykut-Jeżyna uczy córkę jazdy na rowerze

Jak zachęcić małą dziewczynkę do jazdy na rowerze? Oczywiście dobierając sprzęt w ulubionych dziewczęcych kolorach! Tak właśnie zrobiła Paulina i jak widać rezultat jest zadowalający. Róża bardzo chętnie trenuje odpychanie się na niebiesko-różowym rowerku biegowym. Co ważne, celebrytka nie zapomniała też o założeniu córce kasku. To naprawdę nie jest estetyczny gadżet, a rzecz, która bardzo wpływa na bezpieczeństwo malca. Cieszymy się, że coraz więcej rodziców ma tego świadomość i zakłada dzieciom kaski ochronne nawet na rowerki biegowe czy hulajnogi. Uczenie właściwych postaw warto wprowadzać od wczesnego dzieciństwa.
Redakcja poleca: Wybieramy kask rowerowy dla dziecka (video)
Sprawdź, czym się kierować kupując kask rowerowy dla dziecka. Jakie cechy powinien posiadać dobry kask dla dziecka.

Jesienne stylizacje Róży i Pauliny

Pogodynka lubi bawić się modą. Również jej córeczka zawsze jest odpowiednio wystylizowana. Jednego dnia Paulina pochwaliła się dwoma zdjęciami, na jednym dziewczynka ma płaszczyk w krateczkę, a na drugim granatową kurtkę. Obie stylizacje bardzo się nam podobają, Róża wygląda w nich naprawdę uroczo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)


Źródło: instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy